ДОПОМОЖІТЬ ПРИДБАТИ “БОЙОВУ МАШИНУ” ЛЮДИНІ, ЯКА ДОПОМАГАЄ ВСІМ!

Звернення до місцевої влади та всіх небайдужих мешканців Варвинщини

Шановні земляки, дорогі друзі!

Наша волонтерська група, що з перших днів російсько-української війни швидко мобілізувалася на поміч воїнам – захисникам України та мирному населенню, вже має на своєму рахунку чимало конкретних добрих справ для людей: збираємо гуманітарну допомогу і доставляємо її туди, де вона вкрай потрібна, організовуємо евакуаційні рейси з міст, які нині рашистська орда перетворює на згарища, організовуємо пошук і придбання ліків, виготовлення спорядження, перебуваємо у постійному живому контакті з воїнами і волонтерами інших регіонів, до нас звертаються зі своїми щоденними бідами пересічні громадяни… Наш згуртований волонтерський осередок звик допомагати усім, але цього разу допомога потрібна нам.

Днями, під час третього евакуаційного рейсу з Чернігова, один з  волонтерських “бусів”  потрапив під ворожий обстріл. Близько 60 осіб було евакуйовано за тим заїздом (всього ж – більше двохсот), проте поранень зазнали наші водії-волонтери, які щодня ризикують життям задля порятунку інших.

Мікроавтобус, у який влучив ворожий снаряд, згорів. Це була добре знана всіма варвинцями “бойова машина” досвідченого волонтера, колишнього афганця Віктора Івановича Борсука. 

Цей “бус” і його господар – людина щирої душі і великого серця, рятували, допомагали, підтримували багатьох людей, пройшли чимало небезпечних волонтерських доріг з початку війни на Донбасі.

Шановні земляки, настав час подякувати цій людині за важку, копітку працю для всіх нас –  підтримати його своїми посильними внесками і допомогти придбати нову автівку. Без такої транспортної одиниці значно важче буде і нашому осередку допомагати людям. Ворог ще не відступив, і роботи у всіх нас ще дуже багато.

Окремо звертаємося до представників Варвинської селищної територіальної громади, її керівництва і депутатського корпусу: знайдіть можливість реально, не на словах, допомогти у придбанні нового мікроавтобуса, адже волонтери-добровольці роблять чималу частку спільної роботи на підтримку армії і населення. Із  громадівського бюджету зробіть таке потрібне людям  придбання або перший, найвагоміший, внесок у нього.

Війна триває, ще довго опісля неї ми всі будемо лікувати її рани на нашій землі, тож у такі критичні моменти давайте конкретними справами підтвердимо нашу згуртованість, людяність, стійкість перед будь-якими випробуваннями.

Слава Україні! Слава Героям, що відстоюють  її незалежність!

За дорученням групи “ВОЛОНТЕРСЬКИЙ ЩИТ” координатори Яна БОРЩ, Ольга АЛЕКСАНДРІВ, Ірина і Олександр ДИРЯВКИ, Максим РИБАЛЬЧЕНКО.

Благодійні пожертви на придбання мікроавтобуса для В.І. Борсука можна вносити на карту його сина:

4441 1144 1484 9560 Борсук Сергій Вікторович (карта Монобанку)

Рахунок UA443220010000026200324154181