МИНУЛА ДОБА В ГРОМАДІ, 15.03.

Як інформує Варвинська селищна рада, була вона відносно спокійною, без  надзвичайних ситуацій  і повітряних тривог. Несуть вахту спостережні пости  і патрулі.  Комендантська година наразі триває з 18.00 до 6.00 (встановлююється обласною військовою адміністрацією).

  • Життєвоважливі комунікації у населених пунктах громади працюють без значних збоїв. Вчора оперативно відновлено  електропостачання частини селища.  Відновив послуги мобільний оператор “Водафон”. Щоб повернутися у його мережу, в налаштуваннях телефона треба увімкнути автоматичний пошук.
  • Вчора  селищною радою відвезено воїнам тероборони додатковий вантаж продуктів. Є гостра потреба у білизні для воїнів, тож  знову оголошується збір тканини для пошиття.
  • У селищній раді і у волонтерському пункті в телекомі  триває збір продуктів харчування тривалого зберігання (формуватимуться щотижневі передачі для потреб ЗСУ і тероборони).
  • У понеділок працювали на видачу готівки відділення “Ощадбанку”, “Привату”, куди шикуються черги клієнтів. У громаді є проблеми з придбанням пального, тож селищною радою вживаються заходи у пошуку резервів.

Шановні варвинці, нагадуємо: дуже важливо зберігати спокій  і витримку,  кожен з нас має терпляче робити свою справу на підтримку  воїнів і забезпечення безпеки громади.