МИНУЛА ДОБА В ГРОМАДІ, 17.03

Оперативна обстановка на території Варвинської громади стабільна і контрольована, надзвичайних ситуацій за минулу добу не було, громадський порядок підтримується на належному рівні, йшлося на оперативній нараді при селищному голові 17 березня.

  • На ключових шляхах громади діють спостережні пости, на чергування охоче виходять десятки  місцевих добровольців. Надалі, з урахуванням місцевого досвіду та розпоряджень керіництва військоих адміністрації їх  діяльність планується оптимізувати – визначити ключові напрямки і шляхи, де такий контроль актуальний.
  • На одну годину зменшено комендантську годину  – за розпорядженням Прилуцької районної адміністрації час нині такий: з 19.00 до 6.00.
  • У громаді готуються щотижнеі гуманітарні вантажі для потреб Прилуцької тероборони, ведеться робота із закупівлі і виготовлення засобів особистого захисту для воїнів тероборони і чергових на постах.
  • Оголошено збір благодійної допомоги для придбання волонтерського мікроавтобуса (внаслідок ворожого обстрілу згорів “бус” волонтера, воїна-афганця В.І. Борсука). Селищна рада готує свій вагомий внесок у збір – планують спрямувати на придбання частину заробітку, вивчають можливості залучення додаткових коштів, йшлося на оперативній нараді.
  • Вчора відмічалися перебої у електропостачанні у Прилуцькому районі і зокрема на Варвинщині. Проте  енергетики швидко відновили пошкодження. Нагадуємо телефон чергового диспетчера  РЕМ 095-285-89-35.