12 травня – День медичної сестри

Сьогодні, у День медичної сестри, добра нагода мовити тепле, вдячне слово тим, хто обрав цю непросту і таку важливу професію. Медсестра – це руки і очі лікаря, його перша помічниця, а у дитячому відділенні, як у Варвинській лікарні, – ще й тимчасова мама для маленьких пацієнтів, змучених хворобою і наляканих необхідністю побути у стінах медзакладу. На цій світлині у момент сьогоднішньої “перезмінки” – працівниці відділення Світлана Миколаївна Луценко, Світлана Миколаївна Бобошко, Алла Володимирівна Коваль та Леся Іванівна Почеп разом зі своєю очільницею – досвідченим лікарем-педіатром Іриною Полонець.
Колектив у нас дружний, життєрадісний, легкий на підйом, працьовитий і відповідальний, енергія молоді поєднується з досвідом і мудрістю старших, дівчата завжди усміхнені і привітні, відгукується про колег Ірина Володимирівна. На кожну із сестричок, а так лікарка називає всіх без градації за посадами працівниць відділення, покладається, як на себе. Всього ж тут трудяться десять медпрацівників, за рік через їх турботливі руки проходять до трьохсот маленьких пацієнтів. Читати далі







