Архіви категорій: Святкуємо

СВІТЛІ АНГЕЛИКИ НАШИХ ДІТОК

12 травня – День медичної сестри

Сьогодні, у День медичної сестри, добра нагода мовити тепле, вдячне слово тим, хто обрав цю непросту і таку важливу професію. Медсестра – це руки і очі лікаря, його перша помічниця, а у дитячому відділенні, як у Варвинській лікарні,  – ще й тимчасова мама для маленьких пацієнтів, змучених хворобою і наляканих необхідністю побути у  стінах медзакладу. На цій світлині у момент сьогоднішньої  “перезмінки” – працівниці відділення Світлана Миколаївна Луценко, Світлана Миколаївна Бобошко,  Алла Володимирівна Коваль  та Леся Іванівна Почеп разом зі своєю очільницею – досвідченим лікарем-педіатром Іриною Полонець.

Колектив у нас дружний,  життєрадісний, легкий на підйом, працьовитий і відповідальний,  енергія  молоді  поєднується з досвідом і  мудрістю  старших, дівчата  завжди усміхнені і привітні, відгукується про колег Ірина Володимирівна. На кожну із сестричок, а так лікарка називає всіх без градації за посадами працівниць відділення, покладається, як на себе. Всього ж тут трудяться десять медпрацівників, за рік через їх турботливі руки проходять до трьохсот маленьких пацієнтів. Читати далі

Марина КУЗЬМИЧ: «Зичу всім, хто працює у самоврядуванні, здоров`я і витримки. А ще – робити свою справу…»

7 грудня – День місцевого самоврядування

Про таких, як варвинчанка Марина КУЗЬМИЧ раніше говорили: «комсомолка, активістка, спортсменка і просто красунечка…» Щоправда, в останні роки і перше, і друге визначення сильно скомпроментовані у нашому суспільстві, проте для представників старшого і середнього поколінь на цей вислів однак лишився красивий, стійкий образ: жінка, яка вдатна й успішна в усьому, яка вміє і може все, або ж швидко опановує. Людина, яка просто не здатна робити будь-яку справу погано…

Міцні економічні знання і практичний досвід, меткий розум, менеджерський хист, стресостійкість і наполегливість Марини Олександрівни (і хай читача не вводить в оману її тендітна зовнішність), а ще – доброзичливість та призабута в наш час інтелігентність у спілкуванні з людьми – це ті якості, завдяки яким штурвал фінансової служби громади перебуває у надійних і добрих руках.

Очоливши фінвідділ Варвинської ОТГ у період її діяльності у складі Варви і двох сіл, нині Марина Кузьмич, разом зі своїми колежанками по відділу, а також з колективом селищної ради, її депутатським корпусом і виконкомом, працює у надскладний перший рік становлення громади Варвинщини – укрупненої.

Напередодні професійного свята працівників місцевого самоврядування спілкуємося з нею про ті фінансові реалії, якими живе нині громада, про її особистий вибір професії і сфери діяльності.

А ще й про особисте – «тил» за спиною, бо жінка має гарну родину, цікаві і навіть екстремальні захоплення, з дитинства дружить зі спортом. Як на мене, це теж ознаки міцного характеру і правильних життєвих принципів. Отож, докладніше. Читати далі

Микола БОЙКО – аграрій, керівник, меценат. Але передовсім ЛЮДИНА…

21 листопада – День працівників сільського господарства

Це прізвище у нас на Варвинщині – вже бренд міцного господарника, як і його дітище – сільгосптовариство «Прогрес», що з часів реформування колишніх колгоспів обробляє землі Гнідинців, Остапівки та інших сіл. Це наші місцеві символи сучасного, витривалого і розвинутого села, яке не впало навколішки перед диким ринком, крупними латифундіями. М. І. Бойко з колегами-прогресівцями зберегли кращі дідівські хліборобські традиції і вміло поєднали їх із сучасними технологіями. Розвивають, окрім рослинницької галузі, клопітке, але таке важливе для відродження села тваринництво, а відтак – сільчани з роботою, з надіями і планами на майбутнє.

Меценатство – дієве, непоказне, на користь людям, та надійна підтримка сіл, де господарює, і Варвинської громади в цілому – це теж Микола Бойко і «Прогрес». Непорушні принципи – не тільки брати від землі, а й віддавати свою данину їй і людям, або «якщо не ми, то хто ж» зберігатиме село, привели Миколу Івановича і його колег з менеджменту агропідприємства Павла Сліпченка, Олександра Антоновського в громадівське представництво. Вони були депутатами колишньої Варвинської райради, а нині, з утворенням об`єднаних громад, – Варвинської селищної. До речі, з найвищим відсотком голосів виборців, що свідчить про високий авторитет серед земляків. Читати далі

Олена КУГУТ: «Служба зайнятості сьогодні – це сучасний формат, сервіси та можливості для клієнтів»

Наші інтерв`ю

У першу неділю листопада приймають вітання з нагоди професійного свята працівники соціальної сфери. До їх когорти належать і фахівці служби зайнятості, які надають допомогу та підтримку громадянам у разі втрати роботи. Тож, з якими здобутками зустрічає професійне свято колектив Варвинської районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості? Про це наша розмова з її очільницею Оленою КУГУТ.

– Якщо говорити мовою статистики, то лише в цьому році послугами районної філії скористалися 761 особа. Саме стільки наших земляків мали статус безробітного, отримували послуги служби зайнятості та матеріальне забезпечення на випадок безробіття. Маємо 276 осіб працевлаштованих за сприяння служби зайнятості, 41 особа скерована на професійне навчання, 53 – залучені до громадських та інших робіт тимчасового характеру.

Нині служба зайнятості – активний посередник на ринку праці між роботодавцями і шукачами роботи. Вона на безоплатній основі надає послуги із сприяння працевлаштуванню та підбору персоналу. Сьогодні це сервісна установа сучасного формату, яка пропонує нові можливості для клієнтів. Читати далі