ЗМАГАЛИСЯ ВЕТЕРАНИ

Місцевий спорт

За ініціативи директора Вар­вин­ської ДЮСШ М.М. Бойка та фінансової підтримки відділу молоді і спорту РДА 22 лютого у Варві вчергове відбулися змагання з волейболу серед ветеранських колективів та кубок пам’яті інструктора-викладача ДЮСШ Сергія Сая. В змаганнях взяли участь 5 ветеранських волейбольних колективів – «Динамо», «ГПЗ», «Освіта», «Гурбинці», «Озеряни».

Цього дня волейбольні вболівальники мали можливість спостерігати за грою представників старшого покоління, пік спортивних досягнень яких хоч минув понад 20-30 років, але вони й нині в строю. Багатьом із волейболістів вже за 55, а два з них, представник Озерян – Григорій Кисляк та представник «Динамо» Віктор Гунько, вже декілька років тому розміняли 60. Та, як кажуть, ще мають порох в порохівницях. Змагання проходили за олімпійською системою: програв – вибув.

Першими на спортивний майданчик вийшли земляки С.І. Сая – волейбольна команда «Гурбинці», і ветерани волейболу Гнідинцівського ГПЗ. Фаворитом цього протистояння, звісно, були волейболісти ГПЗ, адже до їх складу входили більш досвідчені гравці Анатолій Падалка, Володимир Авраменко, Богдан Макух, Олексій Левун, Олександр Прудяк, чудовий зв’язуючий Яків Скрипка. Та виявилось, що індивідуальної майстерності в колективній грі недостатньо. Менш титуловані ветерани волейболу з Гурбинець були більш мотивованими та настирливими. Здолавши заводчан в першій (25:23) та в третій (25:22) партіях, гурбинчани вийшли до півфіналу. В гурбинчан добре себе зарекомендували Микола Хрипко, Ігор Буряк, Павло Кириченко.

В другому поєдинку «Освіта» виявилася значно сильнішою за «Озеря­ни», отож їх перемога з рахунком 2:0 і вихід до фінальної стадії змагань були передбачуваними. Приємно констатувати, що нарешті і в Озерянах відродився ветеранський волейбол, тож маємо надію, що він буде запорукою відродження і молодіжного. А провідником озерянського спорту став досвідчений варвинець Григорій Кисляк, що в минулому році повернувся до викладацької роботи в Озерянській школі.

В протистоянні «Динамо»-«Гур­бинці» сильнішими виявилися динамівці (2:0) на їх користь. В першій партії динамівці досить легко переграли гурбинчан 25:14, а от у другій поступились – 20:24, та кінцівка була за динамівцями – 26:24.

В поєдинку за бронзові медалі гурбинчани досить впевнено переграли озерянчан – 2:0 на свою користь.

В фінальній грі зустрілись більш досвідчені динамівці (адже три гравці команди мають за 55 років) і ще молоді освітяни, трьом із яких не виповнилося і 40.

Перша партія була за динамівцями 25:19, вели вони і у другій, та кінцевий результат за освітянами – 25:23. В третій, заключній, партії динамівці були за крок до перемоги, адже вели в рахунку 23:19, та щось не склалося – шість поспіль програних м’ячів – і перемогу святкують явно молодші освітяни. В команді ветеранів «Динамо» добре себе проявили Василь Бульба, Валерій Дейнека, Віктор Шулькін.

Кращим гравцем турніру визнано Станіслава Даценка з команди «Освіта», а кращим зв’язуючим – Михайла Бойка з «Динамо».

Після закінчення змагань команди-призери і кращі гравці отримати кубки, медалі, грамоти. Нагородження провела Юлія Скрипка.

Вячеслав ГИЛЕНКО