Зал очікування – у колишній друкарні?

З офіційних джерел

Районною радою надано дозвіл на розміщення залу очікування рейсових автобусів у приміщенні колишньої друкарні.

19 лютого 2018 року відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку, інвестиційної діяльності та управління майном, на якому розглянуто клопотання Варвинської селищної ради щодо передачі в оренду частини приміщення в будівлі, що знаходиться за адресою: смт. Варва, вул. Миру, 8 (колишня друкарня) з метою  розміщення кімнати для очікування рейсових автобусів.

Комісією відмічено, що у цьому приміщенні на даний час немає окремого входу, і для того, щоб потрапити в кімнату для очікування рейсових автобусів, потрібно пройти коридорами, на шляху яких по обидва боки розміщені кімнати інших орендарів та кімната, в якій знаходиться газове обладнання.

Порадившись, депутати вирішили надати зазначену кімнату загальною площею 84,5 кв. м Варвинській селищній раді та зобов’язати її визначити особу, на яку буде покладено відповідальність за збереження майна, утримання в належному санітарному стані кімнат і прилеглої території та відкриття і закриття центрального входу, який веде до орендованих кімнат.

За повід. сайту райради www.varva-rrada.gov.ua