«Я І МОЯ КОМАНДА …»

І знову “виберимене”

Нинішні місцеві – то якийсь …капець. І у  плані пристрастей довкола, бо, приміром, у нашій, вже укрупненій ОТГ  з двох «білих домиків» на цьому віражі історії лишиться переформатований  один. А це – змагання за крісла, нерви, «обкидання» опонентів у інтернеті, намагання зняти з реєстрації конкурентів на мандати і позбавити виборців вільного вибору. Капець і через ніби навмисно вигадані організаційні проблеми – дякс прабатькам нового Виборчого кодексу. І навіть «корона» нині  проти нас – загнала попід лавки і хворий електорат, і тих, хто ще тільки  ходить під страхом.

Нова пропорційна виборча система, тобто партійні списки, хоч і відкриті – це коли за розкрученим іменем партії та відомими прізвищами паровозиком їдуть ті, кого люди навряд чи обрали  б особисто. Ніби азартна гра – як у мутній водичці рибки наловити. Правила встановлено мало не напередодні виборів і опанувати їх хоч приблизно встигли одиниці. Роз`яснення від ЦВК щодо заповнення бюлетенів з`явилося  за два тижні до дня голосування і повноцінної інформаційної кампанії ніхто вже не розгорне.

Прийшовши на дільниці, варвинський виборець отримає чотири бюлетені: блакитний – депутати обласної ради, світло-зелений – районної, кремовий – до ради ОТГ, рожевий – на голову Варвинської громади. Вибір, як і завжди, робимо особисто у кабінці, якщо, приміром, літня людина має з цим труднощі – з дозволу голови ДВК чи її члена може допомогти заповнити бюлетень інший виборець, крім членів комісії. Зіпсувавши випадково бюлетень, є змога отримати новий, але один раз.

Якщо голову обираємо позначкою у квадраті проти прізвища (кілька позначок – бланк зіпсований), то бюлетені на депутатів громади, району, області потребують пильнішої уваги. Чимало виборців, забачивши той «ребус», або  взагалі не підуть на дільниці, або від незнання  зіпсують бюлетень. Зокрема, доведеться  відтичкувати і уподобану партію (галочкою, плюсиком чи будь-якою іншою позначкою), а у трафаретному квадраті  поряд –  записати номер уподобаного депутата зі списка цієї ж партії. Ось тут  увага –  навіщось  закарлючками шрифта, котрим за радянських часів виписували поштові індекси! А що, є такі, хто достеменно його  пригадає? Отож бо, капець…

Щоправда, свіженькою постановою ЦВК (№366 від 10.10) роз`яснюється, що можна голосувати і лише за партію, тоді голос іде у залік всього її списку; можна записати номер кандидата і звичним прописом, аби тільки чітко читалася  цифра. Але запитання: і навіщо ж тоді було морочити всім голову тими поштовими шрифтами? Навіщо козі баян?..

Є і ряд інших особливостей депутатського бюлетеня: позначки одразу  за кілька партій або взагалі без партій – і він недійсний;  коли галочку поставите за одну партію, а номер депутата вкажете з іншої – голос зарахується до обраної партії і її загального списку; якщо відтичкуєте одну партію, а депутатів додасте із інших, ваш голос піде у залік всього списку позначеної парторганізації і т.д. Отож бажано свій вибір обдумати ще до голосування і свідомо обирати партію та її ж депутата у вашому окрузі.

…Переглядаючи те роз`яснення з постанови, я вже нині уявляю, як члени ДВК гуртечком усю ніч вивчають кожен бюлетень, різні варіації галочок і цифр на предмет дійсності… Особисто мені здається, що ці нові виборчі правила ніби зумисне встановлено  не для сприяння нашому вільному вибору. Це – 1000 і один спосіб нас того вибору позбавити.

Але. Попри все це,   пам`ятаймо: громада – це  наша остання фортеця у цій країні, яку вже просто не можна здати. Тож давайте  підготуємося на раз, два, три і відповідально проголосуємо.

Отож, «раз»: уважно вивчаємо кандидатів на голову і в депутати. Їх, вважаю, треба розглядати  в комплексі – як «я і моя молода команда», адже голова без депутатської більшості або швидко здується, як повітряна кулька, або у чварах змарнує наші наступні п`ять років.

Особисто я, готуючи до друку ці списки, борола неприємним подив  щодо тих, де кандидати поєднані не за принципом спільних переконань, а більше проти спільного ворога і за майбутні крісла. Або, бачачи у одній зв`язці управлінців-«супертяжів» і зголоднілих до посад, крикливих «актівістів», які ще вчора нещадно гудили один одного. Обираючи таку «гримучу суміш», пам`ятаймо: ніколи нам вже чудить,  бо так і пожить, просто як нормальні люди, не встигнемо…

«Два»: шрифт Postindeks – випробування для пересічного виборця ще те, але не лякайтеся.  Друкуємо шпаргалку, щоб повправлятися у написанні вдома  або  прихопити на дільницю. Зрештою, зарахується і проста цифра, якщо у комбінації з партією. І хай хитромудрі розробники того чуда-бюлетеня викусять – уважно напишемо і не дамо приводів визнати бюлетені недійсними.

Ну і «три»: за нинішнього поширення коронавірусу, й на Варвинщині зокрема, чогось там вже боятися саме на дільницях не варто. Він і так поряд з нами – його можуть принести діти з навчальних закладів, ми – з колективів, магазинів і аптек. Одиниці протестованих – то лише формальна верхівка айсберга хворих-перехворілих. Тому вдягаємо масочки у приміщенні (не для галочки, на підборіддя, а дійсно, як слід), менше торкаємося поверхонь, користуємося своєю ручкою, оминаємо натовпи і …вперед – до усвідомленого вибору.

Згадавши просте правило: якщо ви не обираєте, то ваше майбутнє оберуть за вас…

Кандидати на посаду Варвинського селищного голови:

(ПІБ, рік народження, освіта, місце роботи і проживання)

ГАРМАШ Віктор Іванович, 1969, вища, заступник фінансового директора ТОВ “ІСТ АГРО СЕРВІС”, смт Варва;

ДЕЙНЕКА Тамара Олександрівна, 1968, вища, заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради, Варвинська селищна рада, смт Варва;

ДОЛЯ Любов Вікторівна, 1963, вища, координатор громадської організації “Справа громади”, Варва;

ПИЛИПЧЕНКО Вячеслав Юрійович, 1971, вища, голова Варвинської районної державної адміністрації, с. Журавка;

САВЕРСЬКА-ЛИХОШВА Валентина Василівна, 1956, вища, селищний голова Варвинської селищної ради, смт Варва;

ЧАЛЕНКО Ірина Іванівна, 1976, вища, заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради, Варвинська селищна рада, смт Варва;

ЩЕРБАТЮК Олександр Михайлович, 1972, професійно-технічна, тимчасово безробітній, смт Варви.

Кандидати у депутати Варвинської селищної ради:

(Номер у списку, ПІБ, рік народження, освіта, місце роботи і проживання)

Чернігівська обласна територіальна організація ПП «Справедливість»:

 1. Давиденко Олександр Миколайович, 1948, середня спеціальна, пенсіонер, мешкає у Варві, перший кандидат у списку партії; 2. Джелієв Анатолій Мінанович, 1952, середня спеціальна, пенсіонер, Варва; 3. Остах Микола Михайлович, 1962, вища, науковий консультант ДП Міжгалузевий науково технічний центр «Агробіотех  Національна академія наук та Міністерство освіти України», Варва; 4. Чеберда Тетяна Іванівна, 1960, середня спеціальна, медична сестра КНП «Варвинська ЦРЛ» Варва; 5. Сисун Вікторія Григорівна, 1978, вища, методист районного методичного кабінету сектору  освіти, молоді і спорту Варвинської райдержадміністрації, Варва; 6. Олійник Іван Іванович, 1949, вища, пенсіонер, Варва; 7. Мельніков Віктор Іванович, 1948, середня спеціальна, пенсіонер, Варва; 8. Чепурний Олександр Васильович,  1967, вища, машиніст сушильних агрегатів СТОВ «Дружба Нова», с. Озеряни; 9. Гарбар Аліна Володимирівна,1994, вища, тимчасово не працює, Варва; 10. Матухно Тетяна Семенівна, 1959, середня спеціальна, завідувачка Леляківським фельдшерським пунктом КНП «Варвинський центр ПМСД», с.Леляки; 11. Рибалко Тетяна Іванівна, 1968, загальна середня, тимчасово не працює, Варва; 12. Оніщенко Микола Васильович,1948, загальна середня, пенсіонер, с. Калиновиця; 13. Журавель Іван Миколайович, 1960, вища, пенсіонер, с. Світличне; 14. Сергієнко Анатолій Миколайович, 1976, середня спеціальна, охоронник СТОВ «Дружба-Нова»,Варва, 15; Легкобит Марія Миколаївна, 1961, середня спе­ціа­льна, підприємець, Варва; 16. Шпитяк Ольга Григорівна, 1957, середня спеціальна, пенсіонер, Варва; 17. Влахно Андрій Іванович, 1951, вища, в.о. старости, Брагинцівський старостинський округ №1, Озерянської сі­льської ради, с. Брагинці; 18. Цопа Павло Кирилович, 1953, се­редня спеціальна, пенсіонер,  Варва; 19. Кальний Віталій Олексійович,1956, середня спеціальна, пенсіонер, Варва; 20. Жаданова Світлана Вікторівна, 1966, вища, приватний підприємець, Варва; 21. Олексевич Наталія Миколаївна, 1966, середня спеціальна, завідувачка дитячого садка  с. Мармизівка, с. Мармизівка; 22. Дончак Ігор Григорович, 1971, загальна середня, машиніст Гнідинцівського газопереробного заводу, Варва; 23. Прудяк Володимир Іванович, 1945, середня спеціальна, пенсіонер, Варва; 24. Клименко Григорій Юрійович, 1959, загальна середня, пенсіонер, Варва; 25. Косенко Марія Миколаївна,1960,  середня спеціальна,  охоронник СТОВ  «Журавка», с. Світличне; 26. Борсук Олексій Григорович, 1954, середня спеціальна, охоронник «Сервіс»,  Варва.

Чернігівська обласна партійна організація

Всеукраїн­ського об’єднання «Батьківщина»:

1. Неліпа Віталій Михайлович, 1967, вища, пенсіо­нер, с. Леляки; 2. Костін Андрій Анатолійович, 1976, вища, приватний підприємець, Варва; 3. Нечай Володимир Іванович, 1958, вища, адвокат,  Варва; 4. Кальченко Ірина Миколаївна, 1972, середня-спеціальна, фельдшер Варвинського відділу КНП «Чернігівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф», Варва; 5. Ляшенко Людмила Петрівна, 1968, вища, вчитель, Журавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, с. Журавка; 6. Панченко Сергій Вікторович, 1976, вища, приватний підприємець, Варва; 7. Клименко Юлія Григорівна, 1979, середня спеціальна, санітарний фельдшер ДУ «Чернігівський обласний лабораторний центр МОЗ України», Варвинське відділення Прилуцького міськрайонного відділу, Варва; 8. Левенець Андрій Олександрович, 1973, вища, начальник дільниці КВПіА ПАТ Укрнафта, Варва; 9. Юрченко Наталія Олексіївна, 1971, вища, головний бухгалтер Варвинської селищної ради, Варва; 10.Мироненко Леонід Леонідович, 1976, вища, начальник електродільниці Гнідинцівського ГПЗ, Вар­ва; 11. Нагнойний Микола Олексійович, 1973, середня спе­ціальна, майстер Варвинський районний відділ електричних мереж, Варва; 12. Олійник Віктор Іванович, 1979, вища, майстер, з реалізації готової продукції  Гнідинцівського ГПЗ, Варва;13. Холявінська Олена Миколаївна, 1972, вища, приватний підприємець, с. Калиновиця; 14. Попсуй Віктор Ми­колайович, 1962, вища, лінійний обхідник НГВУ «Чер­ні­гівнафтогаз» ПАТ «Укрнафта», с. Озеряни; 15. Лісова Те­тяна Володимирівна, 1992, вища, інженер з охорони праці КП «Господар», смт Варва; 16. Васьковський Василь Миколайович, 1974, вища, тимчасово не працює, смт Варва; 17. Кочерга Олександр Михайлович, 1985, вища, тимчасово не працює, с.Журавка; 18. Квас Олег Іванович, 1974, загальна середня, директор ПП «Валентина», с. Журавка; 19. Сеник Ольга Олександрівна, 1976, середня, тимчасово не працює, с. Остапівка; 20. Дейкун Юлія Іванівна, 1985, вища, тимчасово не працює, смт Варва; 21. Мітла Олександр Андрійович,1992, загальна спеціальна, механік КП «Господар», с. Леляки; 22. Колот Анна Вагаршаківна, 1992, вища, тимчасово не працює, с. Кухарка.

Чернігівська територіальна організація

ПП «Європейська Солідарність»

1. Доля Любов Вікторівна, 1963, вища, координатор Громадська організація «Справа громади», смт Варва; 2. Пав­ленко Дмитро Васильович, 1980, вища, тимчасово не працює, смт Варва; 3. Шведюк Леся Валеріївна,1982, вища, начальник юридичного відділу виконавчого апарату, Варвинська районна рада, смт Варва; 4. Смаглюк Сергій Миколайович, 1973, вища, ФОП, смт Варва; 5. Гмиря Оксана Анатоліївна, 1966, вища, начальник управління соціального захисту населення, Варвинська РДА, смт Варва; 6. Ященко Олег Іванович, 1973, професійно-технічна, ФОП, смт Варва; 7. Устенко Владислав Олегович, 1991, вища, механік, СТОВ «Дружба-Нова», смт Варва; 8. Шар­ко Олена Миколаївна, 1974, загальна середня, медична сес­т­ра, КНП «Варвинський центр пер­винної медико-санітарної  допомоги», смт Варва; 9. По­­лонець Оксана Леонідівна,1972, вища, ФОП, смт Варва; 10. Борщ Яна Петрівна, 1986, вища, спеціаліст з обслуговування клієнтів, «Приватбанк», смт Варва; 11. Хотін Ана­толій Олек­сійович, 1968, вища, старший фахівець з закупівель (обладнання), служба закупівель (Прилуки) Департаменту закупівель  та матеріально-технічного забезпечення  апарату управління ПАТ “Укрнафта”, смт Варва; 12. Луценко Віталій Григорович, 1972, професійно-технічна, пенсіонер, смт Варва; 13. Пирень Наталія Іванівна, 1978, вища, консультант, Варвинська районна державна нотаріальна контора, смт Варва. 14. Гришко Валентина Іванівна, 1975, загальна середня, медична сестра, КНП “Варвинська центральна районна лікарня” с. Журавка; 15. Кочерга Яна Миколаївна, 1978, загальна середня, фельдшер виїзної бригади, КНП “Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» с. Журавка; 16. Лісовська Надія Григорівна, 1977, вища, тимчасово не працює, смт Варва; 17. Микитченко Віктор Михайлович, 1966, загальна середня, охоронник, Журавський заклад загальної середньої освіти  I-III ступенів, с.Журавка; 18. Шиян Лариса Анатоліївна, 1975, загальна середня, медична сестра, КНП «Варвинська центральна районна лікарня», смт Варва; 19. Улянич Галина Михайлівна, 1967, загальна середня, тимчасово не працює, с. Озеряни; 20. Хоменко Сергій Миколайович, 1964, загальна середня, майстер електрохімзахисту, Департамент цілісності активів ПАТ «Укрнафта», смт Варва; 21. Коротун Юрій Володимирович, 1976, вища, майстер з ремонту, група технічних сервісів (Прилуки), автоколона № 2 ПАТ «Укрнафта», смт Варва; 22. Кудринецький Олександр Вікторович, 1969, вища, фахівець з закупівель (обладнання), служба закупівель (Прилуки) Департаменту закупівель та матеріально-технічного забезпечення апарату управління ПАТ “Укрнафта”, смт Варва; 23. Чепурко Оксана Андріївна, 1977, загальна середня, вихователь, ЗДО «Казка» Варвинської селищної ради, с. Світличне; 24 Волік Надія Гри­го­рівна, 1959, вища, директор, будинок культури Антонівської сільсь­кої ради, с. Антонівка; 25. Устенко Любов Володимирівна, 1968, загальна середня, тимчасово не працює, с. Макушиха; 26 Дуб­чак Інна Анатоліївна,1972, вища, ФОП, смт Варва.

ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПП «ЗА МАЙБУТНЄ»

1. Бакуменко Петро Іванович, 1966, вища, голова, Вар­винська районна рада, смт Варва; 2. Андрієнко Володимир Валентинович, 1956, вища, пенсіонер,  с.Озеряни; 3. Левченко Тетяна Михайлівна, 1963, вища, голова профспілкової організації, Гнідинцівський газопереробний завод, смт Варва; 4. Кандидата знято з реєстрації; 5. Уляніч Наталія Володимирівна, 1978, вища, директор, комунальна установа «Варвинський трудовий архів», смт Варва; 6. Зенін Сергій Іванович, 1966, загальна середня, тимчасово не працює, с. Озеряни; 7. Федотова Катерина Станіславівна, 1972, професійно-технічна, старший фельдшер – лаборант, КНП ” Центральна районна лікарня”, смт. Варва; 8. Панченко Володимир Іванович, 1952, вища, лікар-терапевт, Варвинський центр первинної медико-санітарної допомоги, с. Гнідинці; 9. Пашко Юлія Володимирівна, 1983, професійно-технічна, керівник гуртків, Озерянський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст., с. Озеряни; 10. Бобир Андрій Васильович, 1984, вища, ФОП, смт Варва; 11. Ладицький Володимир Федорович, 1951, професійно-технічна, голова, фермерське господарство «Родинне 2011», м. Прилуки; 12. Кандидата знято з реєстрації; 13. Соколова Тетяна Михайлівна, 1980, вища, бухгалтер, СТОВ «Богдан», смт Варва; 14. Бідненко Валентина Іванівна, 1967, професійно-технічна, начальник, Варвинське районне відділення ПАТ «Національна акціонерна страхова компанія «ОРАНТА», смт Варва; 15. Любченко Віктор Миколайович,1973, загальна середня тимчасово не працює, с. Озеряни; 16. Ткач Микола Костянтинович,1952, вища, лікар стоматолог, Журавська амбулаторія монопрактики, смт Варва; 17. Мороз Олена Іванівна, 1981, вища, безробітна, смт Варва; 18. Улизько Віталій Васильович, 1976, вища, тимчасово  не працює, с. Антонівка; 19. Пуць Віра Іванівна, 1965, про­фесійно-технічна, старша медична сестра, КНП “Центральна районна лікарня”, смт Вар­ва; 20. Тищенко Віталій Михайлович, 1976, професійно-технічна, охоронник, АТ «Укртранснафта», смт Варва; 21. Лозицька Валентина Іванівна, 1985, професійно-технічна, безробітна, смт Варва; 22. Дудко Сергій Анатолійович, 1965, професійно-технічна, пенсіонер, с. Світличне; 23. Михайлик Володимир Вікторович, 1974, загальна середня,ФОП, смт Варва; 24. Зацаринна Ніна Олександрівна, 1956, професійно-технічна, пенсіонер, с. Калиновиця; 25. Ли­бо­хоря Олексій Юрійович, 2000, професійно-технічна, тимчасово  не працює, с. Остапівка; 26. Андрієнко Катерина Миколаївна,1959, професійно-технічна, пенсіонер, с. Озеряни.

Чернігівська обласна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»

1. Філоненко Олександр Іванович, 1971, вища, безпартійний, керівник апарату Варвинська РДА, смт Варва; 2. Пилипченко Вячеслав Юрійович, 1971, вища, голова Варвинської районної державної адміністрації, с. Журавка; 3. Левадний Володимир Стефанович,1970, вища, перший заступник голови Варвинської РДА, смт Варва; 4. Квас Світлана Віталіївна, 1983, вища, керуюча філії АТ Ощадбанк, смт Варва; 5. Каркуша Людмила Іванівна, 1969, професійно-технічна, сільський голова, Богданівська сільська рада, с. Богдани; 6. Булава Юрій Васильович, 1970, вища, директор, територіальний центр соц. обслуговування, смт Вар­ва; 7. Авраменко Андрій Олександрович, 1973, вища, тимчасово безробітній, смт Варва; 8. Кисляк Віталій Анатолійович, 1979, вища, начальник автомобільної колони, ПАТ Укрнафта, смт Варва; 9. Козлова Тетяна Петрівна, 970, вища, директор, Варвинський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, смт Варва; 10. Тарасенко Світлана Владиславівна, 1975, вища, начальник фінансового відділу Варвинської РДА, смт Варва; 11. Нечипоренко Во­лодимир Леонідович, 1985, професійно-технічна, керівник Варвинського відділення АТ КБ «Приватбанк». с. Журавка; 12. Скрипка Юлія Сергіївна, 1986, вища, головний спеціа­ліст сектору освіти, культури, у справах сім’ї, молоді та спорту, Варвинська РДА, смт Варва; 13. П’ятниця Григорій Павлович, 1967, вища, методист сектору освіти, культури у справах сім’ї, молоді та спорту, Варвинська РДА, смт Варва; 14. Микитченко Оксана Григорівна, 1984, вища, художній керівник, будинок культури с.Журавка, с. Журавка; 15. Гиленко Руслан Вячеславович, 1990, вища, керівник підрозділу охорони СТОВ “Дружба-Нова”, смт Варва; 16. Карпова Леся Сергіївна, 1990, вища, завідувач відділення денного перебування, територіальний центр соціального обслуговування, смт Варва; 17. Бобир Станіслав Володимирович, 1975, вища, пенсіонер, смт Варва; 18. Бойко Василь Васильович, 1978, загальна середня, водій, Варвинська центральна лікарня, с. Гнідинці; 19. Роговський Віктор Володимирович, 1965, вища, пенсіонер, с. Антонівка; 20. Петрик Ганна Яківна, 964, професійно-технічна, директор, Світличненський сільський будинок культури, с. Світличне; 21. Набок Віталій Васильович, 1965, вища, директор, будинок культури с. Журавка, с. Журавка; 22. Карпусь Наталія Григорівна, 1981, вища, головний бухгалтер, Варвинський центр первинної медико-санітарної допомоги, смт Варва; 23. Зуб Валентина Миколаївна, 1956, професійно-технічна, пенсіонер, с. Озеряни; 24. Панян Тетяна Іванівна, 1982, вища, бухгалтер, КНП «Варвинський центр первинної медико-санітарної допомоги», смт Варва; 25. Бей Микола Іванович, 1958, професійно-технічна, пенсіонер, смт Варва; 26. Іваненко Валентина Володимирівна, 1985, професійно-технічна, завідувач, Остапівський фельдшерський пункт, с. Остапівка;

Чернігівська обласна організація ПП «НАШ КРАЙ»

1. Галушка Андрій Миколайович, 1972, вища, тимчасово не працює, смт Варва; 2. Борсук Анатолій Олександрович, 1977, вища, менеджер соціальної політики СТОВ “Дружба-Нова”, смт Вар­­ва; 3. Кадощенко Валерій Михайлович, 1977, вища, нача­ль­ник компресорного цеху, Гнідинцівського ГПЗ, смт Варва; 4. Первун (Якименко) Тетяна Сергіївна,1987, професійно-технічна, тимчасово не працює, с. Журавка; 5. Василенко Тетяна Миколаївна, 1982, вища, бухгалтер ФОП Однолько А.П., смт Варва; 6. Мелащенко Іван Іванович, 1989, вища, головний бухгалтер СТОВ “Богдан”, смт Варва; 7. Чаленко Валерій Миколайович, 1970, вища, заступник військового комісара Варвинського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, смт Варва; 8. Садовий Сергій Миколайович, 1966, професійно-технічна, інженер КП “Господар”, смт Варва; 9. Крижанівська Віта Іванівна, 1972, професійно-технічна, фельдшер Озерянської амбулаторії монопрактики, с. Озеряни; 10. Рубан Світлана Миколаївна, 1985, вища, фахівець із соціальної роботи, Варвинський районний центр для сім’ї, дітей та молоді, с. Гнідинці; 11. Мисник Володимир Сергійович, 1992, вища, регіональний торговий представник ТОВ “Агробудівельний альянс “Астра”, смт Варва; 12. Тарасенко Юрій Володимирович, 1978, вища, начальник 20 Державного пожежно-рятувального посту з охорони об’єктів (с. Світличне), смт Варва; 13. Литвин Сергій Володимирович, 1978, вища, майстер дільниці з обслуговування та експлуатації трубопроводів та автоматизованих газорозподільних станцій Гнідинцівського ГПЗ, смт Варва; 14. Давиденко Валентина Дмитрівна, 1966, професійно-технічна, менеджер села, СТОВ “Дружба-Нова”, с. Дащенки; 15. Мазник Ярина Володимирівна, 1978, загальна середня, тваринник ТОВ “Гнідинці-Агро”, с. Гнідинці; 16. Скрипка Ярослав Іванович, 1981, загальна середня, оператор технологічних установок, Гнідинцівський ГПЗ, смт Варва; 17. Мінько Мирослав Миколайович, 1979, вища, тимчасово не працює, смт Варва; 18. Пуд Сергій Григорович, 1970, вища, педагог Озерянського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів, с. Озеряни; 19. Боброва Марія Миколаївна, 1959, вища, секретар, Озерянський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступнів, с. Озеряни; 20. Іванова Валентина Вікторівна, 1967, професійно-технічна, діловод, Озерянська сільська об’єднана територіальна громада, с. Кухарка; 21. Михайленко Віктор Петрович, 1981, вища, тимчасово не працює, с. Антонівка; 22. Бойко Світлана Миколаївна, 1976, вища, фахівець моніторингового центру, ТОВ “Кернел-Трейд”, смт Варва; 23. Довбиш Віталій Іванович, 1969, професійно-технічна, ветфельдшер, Озеранська ветеринарна дільниця, с. Мармизівка;

Прилуцька районна організація ПП «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТ­ФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

1. Саверська-Лихошва Валентина Василівна, 1956, вища, селищний голова, Варвинська селищна рада, смт Варва; 2. Марченко Ірина Григорівна, 1962, вища, секретар ради, Журавська сільська рада, с. Журавка; 3. Целеп Ярослав Володимирович, 1980, вища, начальник, 11 Державний пожежно-рятувальний підрозділ (смт Варва) Державного пожежно-рятувального загону, с. Гнідинці; 4. Грицина Сергій Васильович, 1985, професійно-технічна, тимчасово не працює, смт Варва; 5. Семенченко Валентина Володимирівна, 1978, професійно-технічна, медичний статист, КНП «Варвинський центр первинної медико-санітарної допомоги», смт Варва; 6. Рубан Валентина Іванівна,1966, професійно-технічна, директор, сільський будинок культури Гнідинцівської сільської ради, с. Гнідинці; 7. Пальоха Тетяна Петрівна, 1967, професійно-технічна, медична сестра, КНП «Варвинська центральна районна лікарня», смт Варва; 8. Каленіченко Валентина Миколаївна,1974, професійно-технічна, директор, Леляківський заклад дошкільної освіти «Віночок», с. Леляки; 9. Ярченко Роман Анатолійович, 1984, загальна середня, робітник, загін з благоустрою Варвинської селищної ради, смт Варва; 10. Гмиря Олександр Іванович,1972, загальна середня, фізична особа – підприємець, смт Варва; 11. Бабенко Світлана Сергіївна, 1976, вища, методист, КЗ «Центр дитячої та юнацької творчості» Варвинської селищної ради, смт Варва; 12. Барашко Іван Михайлович, 1982, загальна середня, тимчасово не працює, с. Калиновиця; 13. Род Людмила Миколаївна, 1970,вища, директор ЗДО «Журавлик» Журавської сільської ради, с. Журавка; 14. Грицина Яна Юріївна, 1985, загальна середня, фізична особа – підприємець, смт Варва; 15. Науменко Олександр Миколайович, 1976, загальна середня, старший робітник, загін з благоустрою Варвинської селищ­ної ради, с. Калиновиця; 16. Кисла Тетяна Віталіївна, 1966, вища, вчитель початкових класів, комунальний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів «Варвинський ліцей №1», смт Варва.

Чернігівська обласна партійна організація

ПП «Рідний дім»

1. Гайдай Микола Васильович, 1956, вища, генеральний директор ТОВ «ІСТ АГРО», смт Варва; 2. Бойко Микола Іванович, 1963, вища, директор ТОВ «Прогрес», смт Варва; 3. Гармаш Віктор Іванович, 1969, вища, заступник фінансового директора ТОВ «АГРО СЕРВІС», смт Варва; 4. Лущик (Кіктенко) Лю­бов Олександрівна, 1981, вища, секретар, Варвинська селищна рада, смт Воскресенське; 5. Прищенко Тетяна Іванівна, 1976, вища, директор, комунальний заклад загальної середньої освіти I- IIIст. «Варвинський ліцей №1», смт Варва; 6. Сліпченко Павло Іванович, 1971, вища, директор ТОВ «Гнідинці Агро», смт Варва; 7. Небрат Василь Іванович, 1971, вища, директор, комунальний заклад загальної середньої освіти I- IIIст. «Варвинський ліцей №2», смт Варва; 8. Андрієнко Андрій Іванович, 1980, вища, ФОП, смт Варва; 9. Бойко Валентина Дмитрівна,  1968, вища, заступник директора з навчально-виховної роботи, комунальний заклад загальної середньої освіти I- IIIст.  «Варвинський ліцей №2», смт Варва; 10. Шашлова Тамара Вікторівна, 1971, вища, бухгалтер, Варвинської районної державної лікарні ветеринарної медицини, смт Варва; 11. Антоновський Олександр Володимирович, 1990, вища, заступник директора ТОВ «Гнідинці Агро», смт Варва; 12. Антоненко Олег Валерійович, 1968, вища, директор, Озерянський заклад загальної середньої освіти I-IIIст., с. Озеряни; 13. Борсук Микола Петрович,1964, вища, голова, фермерське господарство, с. Озеряни; 14. Коломієць Ірина Валеріївна, 1965, вища, начальник, Варвинський цех обслуговування споживачів Прилуцького ЦПЗ, смт Варва; 15. Лозицька Світлана Володимирівна,1980, вища, фахівець із соціальної роботи, Варвинський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, с. Озеряни; 16. Рябоконь Ігор Миколайович, 1971, вища, інженер з охорони праці СТОВ «Дружба-Нова», смт Варва; 17. Дирявко Олександр Миколайович, 1986, вища, директор ТОВ «Ю.С.С.Т.І.», с. Журавка; 18. Потапов Роман Олегович, 1982, вища, директор ТОВ «АГРО СТАР ХОЛДИНГ», с. Журавка; 19. Пилипченко Ірина Миколаївна,1979, вища, завідувач військово-облікового бюро, Журавська сільська рада, с. Журавка; 20. Лудана Неля Петрівна, 1977, середня, ФОП, смт Варва; 21. Макух Богдан Володимирович, 1973, вища, начальник технологічно-виробничого відділу, Гнідинцівський газопереробний завод, смт Варва; 22. Гиленко Вячеслав Миколайович,1961, вища, пенсіонер, смт Варва; 23. Рибальченко Максим Володимирович, 1978, вища, головний інспектор, Варвинський районний сектор управління ДСНС, смт Варва; 24. Лукавенко Оксана Миколаївна, 1978, професійно-технічна, викладач музики, КЗ «Варвинська дитяча музична школа», смт Варва; 25. Вакуленко Вікторія Іванівна,1976, вища, ФОП, с. Журавка;  26. Макієнко Анатолій Петрович, 1972, професійно технічна, лісничий, Варвинське лісництво Державного підприємства «Прилуцький лісгосп», с. Антонівка; 

Варвинська селищна організація  Радикальної партії Олега Ляшка

1 Полянна Віта Михайлівна, 1981, вища, оператор АЗС, ТОВ «Мавекс ОІЛ», с. Журавка; 2. Дмитренко Сергій Миколайович, 1988, вища, сільський голова, Озерянська сільська рада, с. Озеряни; 3. Турчин Ігор Володимирович, 1993, вища, тимчасово не працює, с. Журавка; 4. Демидченко Ігор Валентинович, 1970, вища, вчитель трудового навчання Журавського ЗЗСО, с. Журавка; 5. Гончаренко Олена Миколаївна, 1984, вища, директор музичної школи, Варвинська дитяча музична школа, смт Варва; 6. Даценко Алла Володимирівна, 1968, вища, головний бухгалтер, ПП «Пожмастер», смт Варва; 7. Павленко Ігор Анатолійович, 1992, вища, логіст -диспетчер, СТОВ «Дружба -Нова”, м. Київ; 8. Педорич Петро Григорович,1997, середня спеціальна, охоронець ТОВ «Агрокрай», с. Кухарка; 9. Шокало Тетяна Іванівна, 1988, вища, вихователь ГПД Журавського ЗЗСО, с.Жу­равка; 10. Момот Галина Олександрівна,1969, середня спеціальна, секретар Озерянської сільської ради, Озерянська сільська рада, с. Брагинці; 11. Волох Валентина Василівна, 1979, вища, директор, ЗДО «Сонечко», смт. Варва; 12. Пуштарик Іван Петрович,1955, середня, водій, Варвинський сектор освіти, с. Антонівка; 13. Коляда Вячеслав Сергійович,1989, неповна вища, тимчасово не працює, с. Журавка; 14. Семенченко Ярина Михайлівна, 1974, середня технічна, оператор виробництва нафти і газу, Гнідинцівський нафтопромисел, смт. Варва; 15. Левун Світлана Миколаївна, 1969, вища,  викладач школи мистецтв, Варвинська дитяча музична школа, смт Варва; 16. Д’якова Оксана Федорівна, 1976, середня спеціальна, приватний підприємець, с. Журавка; 17. Іванченко Вячеслав Федорович,1953, середня технічна, пенсіонер, с. Світличне; 18. Матвієнко Анатолій Григорович, 1963, технічна, водій управління технологічного транспорту УТТ «Укрнафта», смт Варва; 19. Мовчан Світлана Володимирівна, 1984, вища, по догляду за дитиною інвалідом, с. Озеряни; 20. Шудрик Анатолій Іванович, 1978, середня технічна,   оператор АЗС, ТОВ «Мавекс ОІЛ”, с. Журавка; 21.Шудрик Людми­ла Петрівна, 1967, середня, пенсіонерка, с. Ан­тонівка.

За матеріалами Варвинської селищної територіальної  

виборчої комісії до друку підготувала Є. Зима