ВІВАТ, ГІМНАЗИСТИ!

Знай наших!

8 років поспіль чемпіонат з інтелектуальних ігор «Віват, інтелект!» серед школярів Чернігівської області збирає розумних, кмітливих, допитливих школярів позмагатися за звання кращих інтелектуалів та отримати кубок переможця. В ході цікавого, змістовного і надзвичайно напруженого змагання учасники мають змогу показати свої знання у різних сферах науки, техніки, культури, розширити свій кругозір, підвищити загальну ерудицію, розвивати спостережливість, пам’ять, аналітичне та логічне мислення, комунікативні, організаторські, пізнавальні та творчі здібності, вміння працювати в команді.

18 листопада 2017 року в Націо­нальній суспільній телерадіокомпанії України «Чернігів­ська регіональна дирекція» відбувся фінальний етап VIII обласного Чемпіонату з інтелектуальних ігор «Віват, інтелект!» серед школярів Чер­нігів­ської області.

В цьогорічному чем­­­піо­наті взяли участь 34 команди з ра­йонів та ОТГ області. Вже 4-й рік наш ра­йон представляє коман­да «Фенікси» Варвинської районної гімназії (педагог-тренер О.В. Дегтяренко) – 4-разовий фіналіст обласного чемпіонату з інтелектуальних ігор. За результатами гри найбільшу кількість балів серед 8 команд-переможниць відбіркових ігор набрала наша команда «Фенікси» і мала всі шанси на перемогу. Але фортуна була на боці ніжинської команди «Кліо», яка вже 5 років поспіль займає призове місце в обласному чемпіонаті з інтелектуальних ігор «Віват, інтелект!» серед школярів Чернігівської області!» Дві найкращі команди області – команда «Кліо» з Ніжина та «Фенікси» з Варви візьмуть участь в Міжнародній грі «Віват, інтелект!», яка відбудеться 9 грудня 2017 року в м. Чернігів.

Н. САВЧЕНКО, методист РМК, координатор