Випурхнули на канікули і у доросле життя

Сьогодні, 24 травня, школярі Варвинщини нарешті випурхнули на довгождані літні канікули. Радісне і водночас щемливе свято Останнього дзвоника відбулося  і у Варвинському ліцеї №1, де навчається близько чотирьох сотень юних мешканців селища. Для 22 цьогорічних випускників та їх класного керівника Лідії Нічик свято на шкільному подвір`ї було особливо хвилюючим, бо відсьогодні юнаки і дівчата вирушають у  самостійне життя.

Випускників, школярів, педагогів і батьківський загал тепло вітали директор закладу Тетяна Прищенко, заступник селищного голови Тамара Дейнека, начальник  відділу освіти, дітей, молоді та спорту селищної ради Надія Редька. Т.О. Дейнека вручила відзнаки облуправління освіти, обласного центру національно-патріотичного виховання, туризму та краєзнавства, селищної ради  рою “Варин”  за високе І місце у конкурсі таборування на обласному етапі  всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), команду ліцею очікує і матеріальна винагорода.

Кращі учні ліцею – випускники Ольга Хажанець і Дмитро Гезердава передали символічну естафету знань молодшим ліцеїстам – відмінникам навчання Оксані Киві, Яні Малюзі та Наталії Скнар. Першачки вітали випускників і всю шкільну громаду піснею, випускники дякували педагогам і батькам  за науку і турботу.

Останній дзвінок у цьому році, а для випускників – останній шкільний, подали Тимофій та Богдан Ворожбити, Дмитро і Едгар Гезердави. Барвисті кульки, як амбітні мрії і прагнення, традиційно злетіли увись з рук випускників.

Колихалося довкола море травневих квітів, ясніли посмішки і схвильовані очі учасників дійства.  А  родзинками святкової програми у ліцеї №1 цьогоріч стали перше виконання гімну ліцею – співали Катя Кардаш і Максим Чапелик, автори гімну – педагоги В. Скоромець, В. Лисенко, та оригінальний прощальний танець – поєднання ніжного вальсу і сучасної драйвової  молодіжної пластики.

This slideshow requires JavaScript.

Є.Зима, фото автора