ДЕПУТАТИ ВИСАДИЛИ АЛЕЮ ІЗ ТУЙ

This slideshow requires JavaScript.

Весна – пора року, коли оживає природа, коли кожен з нас може засвідчити своє ставлення до навколишнього середовища, додавши до нього нові насадження, щоб через рік-другий вони зазеленіли розкішними шатами, насіяти і насадити квіток, які радували б око всіх, хто споглядатиме ту красу.

Такою метою пройнялися селищні депутати фракцій Аграрної партії та «Батьківщини», які минулого тижня на чолі із заступником селищного голови Іриною Чаленко взяли участь у акції з озеленення території центрального скверу – одного з улюблених місць відпочинку варвинців.

Разом, з гарним настроєм взявшись за роботу, депутати озеленили алею Слави. «Трудовий десант» не барився з початком роботи, щоб результативно використати і час, і погоду, підходящу для такої справи. Озброївшись лопатами, робочими рукавичками і відрами, депутати дружно і з найкращими намірами взялися за роботу. Працювали відповідально, ретельно готували лунки, оперативно підносили саджанці туї, поливали їх. І через кілька годин роботи сквер змінився до невпізнанності. Як гриби після дощу, тут виросли вздовж дерев’яних лавочок саджанці туй, які в майбутньому, сподіваються депутати, розростуться і даватимуть відвідувачам і відпочивальникам у літню спеку жаданий затінок і прохолоду. Також їх висадили й по обидва боки обеліску Слави.

Посприяли ходу цих робіт селищна рада, закупивши в СП «Зелений хутір» Київської обл. 30 саджанців колоноподібних туй (вартістю близько 500 грн за шт), а для підвозу саджанців і води задіяли техніку КП «Господар».

Та на цьому турбота про майбутню туєву алею не закінчується, говорить заступник селищного голови з благоустрою Ірина Чаленко. Вона буде тривати постійно, поки саджанці не укріпляться. Доглядати і поливати їх в подальшому буде Вікторія Шеремет, котра трудиться квітникаркою в селищній раді.

Текст і фото Н. ПАЛЯНИЦІ