Відкриття дитсадків – більше аргументів «проти»

Хоча формально держава дала добро на відкриття для відвідування дітей таких закладів ще з 25 травня, проте зазначила й обов`язкові санітарно-епідемічні умови для цього. Їх аналізували члени комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій селищної ради (за участі представників держпродспоживслужби, медицини, лабораторного центру і ін.) 29 травня, на черговому засіданні.

Підготовка до запуску таких важливих освітніх закладів розпочата, вивчаються потреби в коштах і плануються закупівлі необхідного, проте аргументів не поспішати наразі більше: в районі залишаються 4 активні хворі, і вихователі, і діти потребують додаткового вивчення стану здоров`я, у приміщеннях, зважаючи на погодні умови цієї весни, недостатній температурний режим –   10-11 С тощо. У ході опитування батьків вихованців більшість висловлює неготовність приводити у заклади дітвору.

Як зазначає заступник селищного голови Т. Дейнека, комісія щотижня переглядатиме стан підготовки закладів дошкілля до приймання дітей (наступне засідання 5.06) і за покращення загальної ситуації зможе оперативно ухвалити відповідні рішення. Не поспішати з цим у населених пунктах – осередках спалаху коронавірусу, рекомендують і обласні департаменти освіти та охорони здоров`я.