Увага! До завершення передплати на друковану районку у наступному році залишається 5 днів. Щоб мати щотижня свіжу місцеву газету, зверніться на пошту або до листоноші!

РАДИЙ КОЖНОМУ НОМЕРУ ГАЗЕТИ

А районку я передплачую ось уже немало-небагато рівно півстоліття, і жодного разу не було, аби поминув її увагою. Доки працював, часто подавав до редакції кореспонденції на сільськогосподарську тематику, економічного характеру, аналітичні матеріали. А бувало – і власні поезії.

Нині із інтересом читаю розповіді про життя громади, про хід сесій районної ради і ОТГ, новини району, історію нашого краю.

Передплатив районку й на наступне півріччя. Раджу всім читачам підтримати райгазету, передплативши її для себе чи для родини.

Михайло АЛЕКСІЄНКО, с. Калиновиця

ЗАЛИШАЙМОСЯ З ГАЗЕТОЮ

Сказати відверто, про нашу Макіївку не так уже й часто писала районка. А тим часом у селі чимало людей, про яких варто розповісти. Тому радує той факт, що останнім часом увага «Слова Варвинщини» до макіївців зросла. Особливо до тих, хто вже на заслуженому відпочинку, хто свого часу зробив немало для села. Сподіваємося, що ця тенденція знаходитиме свій розвиток і в подальшому. А ми, сільчани, на підтримку «Слова Варвинщини» продовжуватимемо передплачувати райгазету.

З нею особисто дружу, скільки себе й пам’ятаю. Залишуся з рідною, найближчою газетою і далі.

Микола РАЄВСЬКИЙ, Макіївський сільський голова

ЗАСЛУГОВУЄ НА ПІДТРИМКУ

Те, що районна газета для варвинців потрібна – це однозначно. Адже, де ще почуєш свіжі новини, повідомлення, прочитаєш необхідне оголошення чи рекламу, аніж у нашому місцевому тижневику. Особисто газету передплачую давно, і вона стала для мене другом, без якого, здається, обійтися важко. Приємно, що районка радо йде назустріч своїм читачам у їх проханнях, побажаннях. Так що і нам варто підтримати «Слово Варвинщини», передплатити видання на наступне півріччя.

А колективу газети побажаю ширше висвітлювати питання природоохоронного характеру, звернути увагу на правові проблеми. Від цього, сподіваюся, газета і всі ми тільки виграємо.

Віктор ШОЛОМ, смт Варва

Передплати районку і зроби  собі гарний різдвяний подарунок!

Шановні читачі! Як завжди, на передплатників районної газети за підсумками передплатної кампанії на І півріччя 2020 року чекають гарні грошові призи – 1000, 500, 300 і тричі по 100 грн заохочувальних! Отож до Новорічно-Різдвяних свят матимете в оселі улюблену місцеву газету і, як пощастить, гроші. Що придбати на них під ялинку – ви самі знаєте краще.

Щоб позмагатися за призи від газети, поспішіть на пошту або зверніться до листоноші і передплатіть районку – газету, найближчу кожному варвинцю. Якщо мешкаєте у селі і маєте труднощі з передплатою – це не причина відмовитися від неї, ви чи ваші рідні і знайомі можуть передплатити газету у Варвинському поштовому відділенні.

Копії квитанцій можна надіслати поштою або надати особисто у редакцію до 10 січня 2020 року. Вартість передплати на півріччя – 111,7 грн, на рік – 218,7 грн (з поштовими витратами).

 

Нагадуємо нашим читачам, що газета працює у роздержавленому форматі, тож її збереження і подальше існування великою мірою залежить від згуртованості та активності передплатників.

Залишаймося разом, спільно зберігаймо газету Вар­винщини!  Передплачуйте або купуйте у роздріб газету, найближчу кожному варвинцю!