У “Казковому містечку” запрацював безкоштовний Wi-Fі

Хоч шкільна пора стартувала, однак на дітвору цього віку, та й не тільки на дітвору, у варвинському „Казковому містечку”, на додачу до майданчиків і розважальних зон, віднедавна чекає ще одна зручність – безкоштовний Wі-Fі, завдяки якому на території цього парку можна користуватися Інтернетом.

Оскільки діти і так повсякчас „на зв`язку”, то непогано було б це робити на свіжому повітрі і не тільки за батьківський кошт. Молоді матусі, котрі теж облюбували цю зону відпочинку, теж зможуть на прогулянці з малечею перевірити електронну пошту, листуватися у соцмережах, переглядати інший інтернет-контент.

Депутатську ініціативу про безкоштовний Wі-Fі голова ради зреалізувала, звернувшись до компанії-інтернетпровайдера. „ТОВ „Гранат Україна”, яке діє у населених пунктах Київської, Полтавської і нашої Чернігівської областей зголосилося допомогти, – розповідає Валентина Саверська-Лихошва. – Справу організував технічний директор, прилучанин Роман Коваленко. Йому і працівникам „Гранату” ми дуже вдячні за підтримку.”

Необхідне обладнання подає сигнал з шестиповерхівки поряд парку, зазначають гранатівці. Користування „вайфаєм” має деяку особливість – після 20 хв. роботи потрібно виконати нове з`єднання. Це допомагає зберігати належні параметри зв`язку – буває так, що хтось увімкнув і через деякий час забув про це, а іншому – треба терміновіше.
Хоч на порі осінь, але попереду ще багато погожих днів, тож після занять у школі, у вихідні варвинська дітвора має змогу безкоштовно покористуватися інтернетзв`язком просто у „Казковому містечку”.

Т. Дейнека, заступник селищного голови
Фото С. Зацариннього