Така статистика COVID-19 в області і на Варвинщині

Станом на 24 травня, за даними обласного лабораторного центру, на Чернігівщині і у Варвинському районі налічувалося 130 і 22 відповідно випадки захворювання на коронавірус за період його поширення в області. Зокрема, серед них інфікування фіксувалося у  12 дітей (2 – у нашому районі), 15 медичних працівників (3 – Варвинщина).

14 чернігівців перебували на стаціонарному лікуванні, з них 1 варвинська жінка – у Прилуцькій ЦМЛ, 56 (7 – Варвинський район) – на амбулаторному лікуванні. Із шести померлих в області від ускладнень  – 5 з Варвинського району.

За період спостережень в області виконано більше 4 тис. досліджень ПЛР, з нашого району – близько півтисячі. Контактних осіб на Чернігівщині обліковується близько 1,5 тис (І і ІІ хвиль), у Варвинському районі – близько до 400.

За оперативною інформацією районного штабу ліквідації НС станом на 25.05.   із опрацьованих  22 ПЛР-тестів (забори від 22.05) один – “позитивний”. Інфікувався журавчанин із числа контактних осіб – родич першої захворілої родини, перебуває на амбулаторному лікуванні) – таку інформацію газета подавала у соцмережі 23.05.

Серед трьох інфікованих медиків двоє мають по першому “негативному” тесту (одужання фіксується двома “негативними”), ще одна медпрацівниця, на жаль,  вчетверте має позитивний тест, що свідчить про наявність вірусу в організмі.

Відтак в районі активних випадків – 10, одужало – 7, проходить лікування в інфекційному відділенні КНП «Прилуцька міська лікарня» 1 особа, інформує представник РДА О. Філоненко.