ПІДГОТОВКА ДО ВІДКРИТТЯ МІСЦЕВОГО РИНКУ ВЕДЕТЬСЯ

Чи відновлює роботу варвинський ринок із пом`якшенням карантину? – запитують у місцевої ради мешканці громади.

Хоча з деякими послабленнями карантину, котрі діють в державі з 11 травня, у населених пунктах, і Чернігівщини зокрема, почали відкриватися продуктово-промислові ринки, проте такий об`єкт у Варві запрацювати поки що не зможе, адже не має статусу ринку, залишаючись торгівельним майданчиком, інформують у селищній раді. Відповідне розпорядження голови довелося ухвалити 15.05.2020 на виконнання ЗУ «Про захист населення від інфекційних хвороб», урядової постанови щодо протидії поширенню коронавірусу.

Проте підготовка до його повноцінної роботи ведеться, інформують у мерії.

Все ж таки, ринкова територія залишається на обслуговуванні КП «Господар», силами загону благоустрою здійснено підготовку приміщення колишньої насіннєвої інспекції для діяльності лабораторії ветсанекспертизи, котра має працювати на ринку, облаштовано прохід до приміщення з ринкової території.

Один з варвинських підприємців підсобив відсівом, аби була можливість дещо упорядкувати покриття майданчика. КП викупило у попереднього власника старі відкриті торгові ряди і у перспективі планує додати нових.

Потребують врегулювання і відносини з власниками МАФів, збудованих на ринку, торгівля за межами майданчика – по вул. Ломоносова, Шевченка і Вербна, адже до селищної ради надійшло колективне звернення мешканців вулиць, де йдеться про небезпеку, побутові незручності від розміщення торгових яток просто під дворами місцевих жителів. При цьому основний торгівельний майданчик залишається напівпорожнім.

Отож, варвинський ринок запрацює після вирішення низки організаційних питань, запевняють у мерії.