СВЯТО ВОЛЕЙБОЛУ

Сповнені адреналіном, приємними враженнями, душевно-задоволеними верталися додому ті, хто минулої суботи мав змогу подивитись волейбольні баталії на майданчику райцентрівського спортзалу – яскраві, безкомпромісні, захоплюючі. Приємно констатувати, що й донині волейбол залишається одним з улюблених видів спорту варвинців. Він збирає як молодих уболівальників, так і ветеранів – емоційних і небайдужих, як, приміром, О.І. Нагнойний.

А чудове волейбольне свято стало таким завдяки старанням керівництва «Прогресу» та Остапівської територіальної громади в особі Миколи Бойка та Миколи Хижняка. За це їм щира вдячність і визнання.

Зауважу, що СТОВ «Прогрес» продовж низки років є головним меценатом футбольних і волейбольних заходів на Варвинщині, чого не можна сказати про керівників деяких інших сільгосппідприємств, зокрема ТОВ «Кернел», чи Варвинської ОТГ.

Нинішній турнір з волейболу, де розігрувався «прогресівський» кубок, як завжди, був бажаним. До того ж, він вийшов за рамки місцевого, ставши міжрайонним, відтак – цікавішим і більш видовищним. До турніру долучилися волейболісти з трьох районів – нафтовики НГВУ «Чернігівнафтогаз», Бобровицької «Співдружності» та двох райцентрівських команд «Орли» і «Дружба».

В подальшому півфіналі схрестили шпаги місцеві команди. Варвинські «Орли» були помітно сильнішими, тому й переграли «дружбян» з рахунком 3:0.

Значно цікавіше склався другий півфінал, бо там грали волейболісти вищого класу, маючи досвід участі в обласному чемпіонаті. Першу партію виграли волейболісти Бобровиці, другу – нафтовики. Проте останні в подальшій грі себе не проявили, тому й поступилися супернику двома наступними партіями. Відтак «Співдружність» вийшла у фінал. У поєдинку за бронзу «дружбівці» продемонстрували цікаву й динамічну гру. Розводящий Я. Скрипка цього разу, як мовиться, був в ударі. Однак команді бракувало хороших нападників. Це і не дало можливості їм перемогти. А тому задовольнилися поразкою з рахунком 0:3.

Фінал був дійсно видовищним. У ньому зустрілися наші «Орли» і Бобровицька «Співдружність». До речі, торік, будучи в гостях у Бобровиці, наші земляки обіграли «Співдружність».

Отож уже в першій партії варвинці упевнено довели, що налаштовані на перемогу. Проте «Співдружність» зібралася і вчинила гідний супротив. Однак більше двадцяти очок не набрали. Третя партія була повністю за нашими гравцями. Рахунок 3:0 на користь варвинців засвідчує їх майстерність і волю до перемоги. Відрадно, що кубок СТОВ «Прогрес» залишився у Варві.

Перемога наших земляків була закономірною і виявилася результатом не тільки уміння і гармонійності, а й величезної підтримки уболівальників. А команду варвинців представляли О. Пічик, М. Заворотний, Є. Петренко, О. Коваленко, О. Турчин, А. Володін, Р. Гиленко. Особливо уболівальникам припала до душі майстерність А. Володіна та Р. Гиленка. А от перемогу своєї команди О. Коваленко присвятив первістку Назарчику, якому тієї суботи виповнився один день від роду. Радів перемозі і А. Падалка, ветеран волейболу, у якого в цей день були іменини. Радів ветеран і за Андрія Володіна, котрого привів у волейбол. Щирі їм вітання і подяка.

По закінченню турніру його учасників та вболівальників вітав очільник «Прогресу» М.І. Бойко. Від сільгосппідприємства заохочення отримали як переможці, так і учасники турніру. Не були забуті і ветерани волейболу.

Зазначу, що наші волейболісти успішно виступають на відкритому чемпіонаті з волейболу м. Прилуки. В двох перших поєдинках вони отримали перемоги. Наступна гра 17 лютого.

А у нас наступної суботи буде заключний тур чемпіонату району з волейболу 2018-19 р.р. Початок гри о 10 год.

В. ГИЛЕНКО