СРІБНІ ПРИЗЕРИ ОБЛАСТІ

Знай наших!

Судячи з усього, футбольний колектив «Прогрес» знає немало хто. Та, сподіваюсь, не зайве нагадати, що хоч і створений він на базі Гнідинців та Остапівки недавно – два роки тому, але завоював міцний авторитет не тільки в царині спорту Варвинщини, а й на Чернігівщині загалом. У першості області з-поміж команд першої ліги колектив виступає вперше. І, слід зауважити, команда сказала своє вагоме слово: вона майже з початку турніру претендувала на призове місце в чемпіонаті.

Такому успіху спортивного гурту завдячуємо, звичайно, усім гравцям, бо практично кожен вніс посильну лепту у те, аби команда «Прогрес» виправдовувала сподівання своїх шанувальників і шефів. Та все ж таки не можна поминути увагою старання центральних півзахисників Вадима Бурляя та Сергія Смовського, воротаря Сергія Онищенка, центрального захисника Олександра Мучти, а також нападника Сергія Аненка, який впродовж турніру забив 19 м’ячів у ворота суперників.

Варто зазначити, що, загалом, ігри були цікавими й напруженими, бо команди підібралися сильні. Щоправда, спершу наш колектив дещо лихоманило. А відтак гра не ладилася, допускалися промахи, а значить – програші. Та з часом творчий тандем у складі старшого тренера команди Юрія Овчара і його помічника Олександра Нагнойного зуміли стабілізувати ситуацію, націлити футбольний гурт на перемогу. Та й самі спортсмени розуміли, що дисципліна, взаємодопомога, наполегливість, прагнення успіху – обов’язкові для кожного члена команди. Відтак колектив, як мовиться, увійшов у колію, націлився на те, аби пробитися у фінал. Отож виграшні зустріч для «Прогресу» стали правилом.

У фіналі наші земляки були постійно у ведучій трійці – Мена, Гнідинці-Остапівка, Носівка. Вони стояли на порозі «золотого» продовження їх чемпіонатської кар’єри. Однак у спорті, як правило, трапляються і невдачі. Не поталанило хлопцям у матчі з футболістами Мени. Якщо, граючи в гостях, вони перемогли менців з рахунком 3:2, то нещодавно, приймаючи команду з Мени вдома, поступилися їм з мінімальним рахунком. І все ж таки, як і планувалося, «Прогрес» серед найкращих колективів першої ліги – він посів почесну другу сходинку в згаданому чемпіонаті.

В тому неабияка заслуга керівника сільгосппідприємства «Прогрес» Миколи Бойка, начальника команди Миколи Хижняка, які постійно дбають про її боєздатність, необхідне матеріальне забезпечення. І, звичайно, уболівальників, котрі не тільки підтримували своїх футболістів удома, а й часто виїздили в інші населені пункти області, де проходили матчові зустрічі.

Від імені уболівальників – щире вітання команді зі «сріблом». Так тримати!

А ще незайве буде сказати, що в згаданому сільгосппідприємстві належної уваги надають і іншим видам спорту. Зокрема, волейбольна коман­да вважається однією з лідируючих на Варвинщині, вона посідає кращі місця в першості району з цього виду спорту.

О. НАГНОЙНИЙ, ветеран футболу