«СОНЕЧКО» – ЦЕ ЗАВЖДИ ЦІКАВО, ВЕСЕЛО, НЕЗАБУТНЬО

Літо оздоровче

Веселими переливами останнього дзвоника надійшли літні канікули – пора подорожей, розваг, ігор і дозвілля. Головне завдання для малечі в цей період – прекрасно відпочити і набратися нових сил та позитивних емоцій. Тоді як для дорослих завдання дещо інші: потурбуватися про те, аби літо було не тільки барвистим, а й якісним.

Тому за короткий проміжок часу зусиллями працівників селищної ради, ЦДЮТ, Леляківського старостинського округу, місцевих школи і садка, загону благоустрою створено в таборі оздоровлення і відпочинку «Сонечко», що діє у Леляках на базі місцевої школи, не тільки хороші побутові умови, а й зроблено все задля гармонійного творчого, інтелектуального та фізичного розвитку маленьких особистостей. Тут ретельно підготувалися до літнього сезону-2019 – провели необхідні ремонтні роботи, попрацювали над упорядкуванням території та власного пляжу, який нарешті паспортизований.

До відпочинкового сезону на подвір’ї змонтовано сцену, на якій проводитимуться барвисті табірні свята, до туалету вимощено доріжку плиткою, поклеєно шпалери в спальних кімнатах і коридорі, замінено тюль, оновлено посуд і постільну білизну, гостинно запрошує усіх барвиста вивіска над центральним входом.
І ось 30 червня табір відпочинку «Сонечко» гостинно відкрив свої двері. Веселі дитячі голоси наповнили його радісним щебетанням. Почалося цікаве табірне життя, де кожна дитина зможе проявити свої творчі, фізичні і розумові здібності. Цього року до табору заїхало 90 дітей шкільного віку (від 6 до 16 років), для яких організатори підготували розважальну програму.

Дорослі доклали максимум зусиль, аби діти відпочили від школи, телевізорів та комп’ютерів, вдосталь насолодилися чистим повітрям, змужніли, набралися сил завдяки якісному харчуванню та отримали масу позитивних емоцій від спілкування з друзями.
А 5 липня відбулося урочисте відкриття табірної зміни (цьогоріч вона запланована одна), котре розпочалося святковою лінійкою, на якій дітвора презентувала свої загони, речівки, девізи. Після дзвінкоголосої переклички велично злетів у високе літнє небо прапор і зазвучав Гімн.

Із вітальним словом виступила директор табору Людмила Борсук, котра привітала таборян зі святом та побажала усім активного і безпечного відпочинку, доброго настрою, творчої та плідної співпраці вихователів та дітей.

Відкриття пройшло врочисто і в той же час по-родинному тепло. Привітати дітей з найкращими побажаннями завітали голова селищної ради Валентина Саверська-Лихошва, її заступник Тамара Дейнека, секретар молодіжної ради Ольга Барашко. Також на свято відкриття табірної зміни завітав народний депутат України Олександр Кодола.

На офіційній урочистій лінійці з щирими словами до вихованців та працівників закладу вони звернулися, побажавши всім приємного та активного відпочинку, зміцнення здоров’я та незабутніх вражень. Крім добрих напутніх слів? гості подарували для організації роботи табору подарунки: від селищної ради – ноутбук, від молодіжної ради – фоторамку-колаж.

На завершення офіційної частини вихованці оздоровчого табору підготували музичні, танцювальні номери. На хвилях позитиву діти показали свої таланти та здібності. І батькам, і дітям, і гостям «Сонечка» емоцій від враження святковості заходу не позичати.

Вітаємо наших маленьких друзів із відкриттям табору. Бажаємо вихователям допомогти дітям пізнати нові грані світу й себе у ньому, пробудити ініціативу. Щиро сподіваємося, що відпочинок 2019 стане незабутнім, яскравим на враження і нові знайомства.

Початок відпочинку виявився вдалим. Сподіваємося, що під час перебування у таборі діти будуть весело та активно відпочивати, і наступного року неодмінно захочуть повернутися сюди ще раз.

Текст і фото Наталії ПАЛЯНИЦІ

This slideshow requires JavaScript.