Посмикати за віжки не вдасться

Репліка

Засідання бюджетної комісії перед минулою позачерговою сесією селищної ради мало не з половини окремі «громадські» завсідники мерії та депутат, котрий не сприймає, як належить, публічності у своїй депутатській діяльності, перетворили на «бенефіс» представника …газети.

Серед низки фінансових змін до бюджету – довиділення коштів на «Господар», на освіту, на район тощо, значилася і оплата послуг газети з висвітлення діяльності ради. Отож «друзі газети», які ще у минулому скликанні ради розповідали, що пишемо «не так», вимагали звітувати їм, вельмишановним, або й просто пробували вирядити із зали набридлого кореспондента, знову, як і при кожній першій-ліпшій нагоді, повели мову про те, а чи треба раді оплачувати співпрацю з газетою і у яких обсягах. Продовжили той «показовий виступ» вже на сесії.

Депутат М. Цопа, зокрема, вдався до улюбленого прийому: на тлі браку коштів на ті чи інші потреби громади і району спонукав колег до зменшення видатків по газеті. «Наша громадськість», котра багато років намагається змусити видання до безвідмовного друку своїх викривальних, але здебільшого голослівних «перлів», теж охоче підхопила тему. Не пущать, не давать, перевірить і вивчить «під лупу»…

Відтак, як керівник редакції газети і журналіст зокрема, вважаю за потрібне розставити деякі крапки над «і».

– Кошти, які заробляє редакція газети, надаючи інформаційні послуги органам місцевої влади та іншим установам, підприємствам, рекламодавцям, ЗДЕШЕВЛЮЮТЬ ВАРТІСТЬ ГАЗЕТИ ДЛЯ ЛЮДЕЙ. Редакція забезпечує вихід у світ газети – важливого джерела інформації для багатьох варвинців, утримує робочі місця і сплачує податки.

– ВСІ ГАЛУЗІ І УСТАНОВИ ГРОМАДИ ТА РАЙОНУ СЛІД МАКСИМАЛЬНО ЗБЕРІГАТИ І РОЗВИВАТИ, шукаючи і створюючи джерела наповнення місцевого бюджету. Саме на це слід всім спрямовувати зусилля, а не стравлювати на фінансовому грунті людей, маніпулювати їх думкою, аби дістатися до влади.

– Удаваним поборникам бюджету, у який вони особисто, мабуть, не вкинули і ламаного гроша (маючи власний бізнес, у депутати чомусь «ходять» у статусі безробітних), ніяк не доходить: СМИКАТИ ЖУРНАЛІСТА ЗА ВІЖКИ ОПЛАТОЮ З БЮДЖЕТУ ЧИ ЇЇ ВІДСУТНІСТЮ НЕ ВДАСТЬСЯ.

Про бажану і отриману земельку, інші приємні депутатські «бонуси» як писали, так і писатимемо, у сесійній залі навзирці сиділи й сидітимемо – хоч і “безвозмєздно”, якщо доведеться. Хочете людського схвалення і підтримки – то просто працюйте і теж будьте людьми.

Є. Зима