Попереду в доросле життя переліт…

Випускний на карантині

Прощання зі школою – відповідальна подія, до якої випускники готуються практично цілий навчальний рік. Перші обговорення серед батьків «що, де, коли» відбуваються восени, а то і ще раніше. Так було і цього разу: можливо, хтось ще взимку встиг замовити парадний одяг, а деякі випускники внесли завдаток на «випускну» подорож за кордон. Проте цьогорічні одинадцятикласники, мабуть, і уявити не могли, як через карантин закінчиться їхнє навчання, — без традиційного прощання зі школою з останнім дзвоником, без зустрічі сонця на випускному, бо через пандемію коронавірусу їх рекомендували не проводити. Однак у варвинських ліцеях батьки все ж вирішили влаштувати свято дітям, які в цьому році покинули шкільні парти ще навесні, так і не усвідомивши, що це – вже назавжди.

У п’ятницю, 24 липня, у святкових, проте значно скромніших, аніж це зазвичай буває, сукнях та костюмах, поспішали 35 цьогорічних випускників ліцею №1 разом з класними керівниками Інною Скнар і Дариною Трофименко та своїми батьками до «Казкового містечка», де провели святкову фотосесію, а потім відзначили свій випускний.

Попри усі обмеження, настрій у випускників був піднесений та святковий.

Вручення ж випускникам свідоцтв про середню освіту проведуть наприкінці липня, коли будуть відомі усі результати ЗНО. А попереду на них чекає вступна кампанія та переліт у доросле життя. Тож принагідно залишається сказати випускникам – в добру путь!

Текст і фото Н.ПАЛЯНИЦІ
На фото: випускники ліцею №1 зі своїми класними керівниками.