ПОКЛИК ДУШІ, ПОДАРОВАНИЙ БОГОМ

9 листопада – День працівників культури та аматорів народного мистецтва. Це свято талановитих людей, які іскорками своєї творчості запалюють серця і ведуть за собою тих, хто любить пісню, гарне слово, запальний танець. Саме про них, аматорів сцени, скажу гарне слово, бо яким талановитим не був би працівник культури, без аматорів сцени він – це птиця без крил.

Ви, шановні аматори народного мистецтва, даруєте людям своє мистецтво абсолютно безкорисливо, адже працюєте не за гроші, а за покликом душі. А найвищою нагородою для вас є щирі оплески глядача, який буває різним: і вдячним, і не дуже. Буває, розкритикує, буває, промовчить… Та насправді скептики вам просто заздрять, бо не кожен має хист вийти на сцену і подарувати свій талант.

Віддають часточку свого тепла, гріють душу глядачам учасники художньої самодіяльності Озерянського будинку культури. Кожен з них заслуговує на велику шану і повагу.

А розпочну із найстарших наших учасників – народного аматорського жіночого вокального ансамблю «Берегиня», які 40 років є надійними друзями. Так, саме друзями, адже ніколи не підвели, без їх участі не відбулось жодне свято. Подумати тільки – 40 років… Це не професія, не робота, на яку потрібно йти… У кожної з наших берегинь сім’я, якій потрібно приділити увагу, велике господарство, у кожного своя робота, але за покликом душі вони завжди з нами, і ми їм за це щиро вдячні. За щирість і талант, за любов до пісні сердечне спасибі незмінному акомпаніатору Миколі Демиденку, Валентині Антоненко, Ніні Гайдай, Олені Демиденко, Юлії Шолом, Галині Капко, Катерині Андрієнко, Ользі Шолом, Оксані Пуд, Валентині Місько, Юлії Пашко, Тетяні Капко – ветерану культосвітньої ниви, яка все життя пропрацювала в культурі, а нині на заслуженому відпочинку.

 

This slideshow requires JavaScript.

 

Щира подяка за високе служіння обраній справі, невтомний творчий пошук, професіоналізм, добро і щедрість душі Сергію Пуду та Олегу Антоненку. Без цих талановитих людей не можна навіть уявити наш сільський осередок культури.

Подяка й фольклорному колективу «Родинонька», до якого входять співучі родини Івана та Надії Мащенків, Миколи та Віри Ма­щенків, Віктора та Марії Дми­тренків, Олександра та Ольги Борсуків, Анатолія та Василя Петріченків.

Не можна не згадати і тих людей, які вміють донести до глядача слово, жартівливе і дотепне, а іноді таке, що викличе сльозу, – Олексія Зуба, Івана Петришина, Анатолія Ребенка, Олександра Че­пурного, Ста­ніс­­ла­ва Кар­ма­зіна, Ок­сану Те­ре­­­щен­ко, Машу Яр­мош­кіну, Богдана Га­лу­шку, Андрія Бор­­сука, Андрія Че­пур­ного та інших.

Дякуючи моїм колегам, молодим художнім керівникам Сергію Коротуну та Юлії Пашко, колектив учасників художньої самодіяльності поповнився і молодими аматорами сцени. Це Ніна Кармазін, Валентина Терещенко, Евгенія Дмитренко, Марина Борсук, Юлія Шульженко, Світлана Захарченко, Вікторія Борсук, Любов Хиль.

Радує, гріє душу те, що на зміну старшим учасникам приходять юні, які з задоволенням продовжують нашу справу.

Дорогі наші аматори народного мистецтва! Я щиро вдячна вам за невтомну працю, за відданість улюбленій справі. Тож нехай не полишають вас завзятість та енергія. Міцного вам здоров’я, щастя і благополуччя. Нехай здійсняться всі ваші життєві плани і мрії. А кожен день вашого життя буде світлим і сонячним.

З повагою Г. Улянич,
директор Озерянського будинку культури

На знімках: творчі озерянчани – і старші, і молодь.