Передали вітання 100-річному ювіляру В.Д. Безпалому

12 січня славне сторіччя відзначив світличненський ветеран війни і праці Василь Денисович Безпалий. З такої нагоди родину відвідали голова Варвинської  громади Валентина Саверська-Лихошва, очільниця ветеранської організації Марія Качаєва та староста села Анатолій Філоненко. Аби поберегти ювіляра у цей епідемічний час, гості передали вітання і пам`ятні подарунки через доньок Василя Денисовича – Олександру Василівну  та Наталію Василівну, котрі щиро подякували за увагу і повагу  до татових сивин.

Довгий і тернистий життєвий шлях пройшов поважний світличненський старійшина. Як розповідала про нього наша газета, родина свого часу пережила “розкуркулення”, у роки війни Василь Денисович брав участь у звільненні Прибалтики, Сх. Прусії, в Японській війні, на фронтах  дістав поранення і медаль “За відвагу”.  Повернувшись у село, трудився у будівельній справі і в механізації. Більше десятиріччя, як відійшла у засвіти дружина, проте ветеран під опікою великої дружної родини, мешкає з  донькою, радіє онукам і правнукам.

Пожити ще багато літ у родинному теплі, радіти білому світові і людям зичили поважному світличненцю представники громади.

Є. Зима, фото автора та з архіву родини

This slideshow requires JavaScript.