Не втрачаймо пильності!

Майже на попередніх позиціях

Результат пошуку зображень за запитом "укрнафта"Спільні зусилля представників району, профспілки і колективу ГПЗ зі збереження стабільної роботи підприємства не були марними. Минулого тижня на завод почала надходити довго­очікувана сировина із родовищ Сум­щини, тож виробничі потужності підприємства завантажено майже на докризовому рівні, зокрема, відновив ро­боту цех переробки газу, отримав належне завантаження і компресорний цех.

– З відновленням роботи згаданих родовищ почала надходити сировина і на наше підприємство, – підтверджує газеті інформацію начальник виробництва ГПЗ Віталій Сміловець. – Якщо раніше отримували на переробку 400-450 тис. м3 газу на добу, то нині вже вийшли на рівень більше 300 тис. На стабільну роботу можемо роз­ра­ховувати, принаймні, до весни. – Уточнює обнадійливу звістку Віталій Володимирович. – Але наступного року ще на 18-ти родовищах „Укрнафти” закінчується термін дії дозволів на видобуток вуглеводнів.

Ситуація, що цьогоріч склалася довкола нашого ГПЗ, показує, що всім нам, підприємству, місцевій владі, громадськості, треба сторожко тримати руку на пульсі і спільно реагувати на всі зміни, котрі можуть призвести до втрати робочих місць і надходжень до бюджету.