НАВЧАЛЬНИЙ РІК ЗАКІНЧЕНО

Останній дзвінок – цей клич у доросле життя випускників і сигнал до початку літніх канікул для всіх інших учнів – лунає сьогодні, 25 травня, на всіх шкільних подвір’ях нашого району.

А з 22 травня вчорашні одинадцятикласники проходять зовнішнє незалежне оцінювання. Розпочалося воно з математики, його складали 53 учні. 24 травня всі випускники написали тест з української мови. Також учні нашого району проходитимуть ЗНО і з інших предметів, зокрема, з англійської (1 червня м. Ніжин) – 34 учні, іспанської (29 травня м. Київ) – 1, біології (4 червня м. Ніжин) – 39, історії (6 червня м. Прилуки) – 72, географії (8 червня м. Прилуки) – 66, фізики (11 червня м. Чернігів) – 11, хімії (13 червня м. Чернігів) – 8.

Усіх школярів до місць здачі тестування (крім м.Київ) підвозять шкільними автобусами за рахунок бюджетних коштів: частково з районного і частково з бюджету ОТГ.

Цього року у районі 11 класів закінчили 99 школярів, зокрема, Варвинську райгімназію – 45, Варвинську ЗОШ – 24, Журавську – 10, Гнідинцівську – 4, Антонівську – 4, Озерянську – 12. Атестати про середню освіту випускники отримають на випускних вечорах, які цьогоріч майже в усіх закладах Варвинщини відбудуться 23 червня, а в Журавці – 22 червня.

За повід. районного відділу освіти.