Вперше за історію спартакіади

Знай наших!


Вже давно стало традиційним проводити спортивні заходи з-поміж працівників установ місцевого самоврядування, зокрема, депутатів обласної, районних, міських, сільських, селищних рад. Найбільш представницькими змаганнями на Чернігівщині стала літня Спартакіада. Цього року вона проходила ввосьме. І місцем, де могли її учасники помірятися силами, стала Чернігівська навчально-спортивна база СДЮШОР з лижного спорту.

Нашу команду представляв 21 учасник, представники депутатського загалу райради, Світличненської, Гні­динцівської, Озерянської сільрад та Варвинської селищної ради. Спор­тивний гурт Варвинщини очолив голова райради Петро Бакуменко, капітаном команди був Валерій Чаленко, тренером-представником – Юлія Скрипка.

Слід зазначити, що колектив підібрався дружний, бойовий, активний, спортивно підготовлений і досвідчений. Вже в перших змаганнях варвинці зарекомендували себе, як команда, з якою варто рахуватися. Недарма у волейбольних поєдинках Богдан Макух, Іван Матухно, Микола Цопа з Варви та Анатолій Філоненко зі Світличного були найкращими. Вони в цьому виді спорту посіли І місце. Такий же результат і в тих, хто представляв команду з настільного тенісу – Ольга Ситник з Гнідинців, Василь Небрат з Варви. Четвертими стали шахісти Віта Полянна та Ярослав Целеп – депутати райради. Варвинчанка Яна Борщ у шашках показала теж хороший результат. Непогано зіграли і футболісти – Андрій Костін з Варви, Анатолій Стеценко та Сергій Телюк з Брагинець, представляючи команду з міні-футболу.

Відтак варвинці показали один з найкращих результатів участі в обласній літній Спартакіаді депутатів згаданих рад – друге місце. І це тоді, коли в попередні роки ми мусили задовольнятися якщо не тринадцятим, то аж двадцять третім. Як завжди, основа команди – то представники сильної статі, однак вагомий внесок у перемогу зробили й три жінки – члени збірної.

До речі, у варвинців були реальні шанси на «золото». Та, на жаль, ми поступилися борзнянцям у футбольних одинадцятиметрівках, коли вирішувалася доля першого місця. Відтак Борзнянський район, перегравши варвинців у пенальті, й посів найвищу сходинку у Спартакіаді.

Щиро дякую всім учасникам змагань від нашого району за активність, старанність, бажання захистити спортивну честь Варвинщини. А також спасибі тим, хто допомагав у підготовці команди до змагань. Добра вам, здоров’я, успіхів, благополуччя, радості.

В. ХАЖАНЕЦЬ, заступник голови райради

На знімках: варвинці тріумфують з приводу «срібла» в обласній спартакіаді.