НАГОТУВАЛИ ВОЇНАМ САДКІВСЬКОЇ СМАКОТИ

Війна. Навіть на більш-менш мирних територіях вона за лічені дні увійшла у життя кожного, хто на роботі чи у побуті зосереджено, з надією на близьку  перемогу робить свою велику чи маленьку справу.

Працівниці варвинських  дитсадків цієї ночі “воювали” на  кухнях своїх  закладів – наготували смачних садківськи страв бійцям, які нині охороняють наш спокій в теробороні.   Зокрема, у “Казці” приготували  зрази із м’ясом, рибні котлети, булочки, додали солоних огірочків. В “Джерельці” налаштували  картопляних оладків, вареників з капустою, соління, також передали сирі овочі: капусту, буряки, моркву, цибулю. А ще працівники цього закладу з постільної білизни нарізали бинти.

Для приготування страв використовують поки що власні запаси продуктів, хоч і йдеться про сотні порцій.  О 9-ій  годині ранку садківську смакоту, разом з вантажем, що формувався у селищній раді і варвинськими волонтерами, відправили  прилуцькій  теробороні, де нині несуть службу і наші земляки.

Колективи садочків  активно долучаються до  допомоги  захисникам. Адже нині кожен  з нас, як маленький гвинтик у великому механізмі, – разом наближаємо  нашу спільну перемогу, вважають вмілі й добросерді жінки дошкілля.

Фото Л. Лущик, очільниці одного із закладів.