“ОЩАД” ТЕЖ ТРИМАЄ НАПРУГУ

 

Із 24 лютого банківська система України працює в умовах воєнного стану і державою вжито низку заходів на її підтримку, а значить, стабільність для кожного з нас.

Хоч Варвинщина, на щастя, не перебуває у зоні бойових дій, проте і у нас всі сфери життєзабезпечення громади працюють в екстремальних умовах.  Про роботу місцевого відділення “Ощадбанку” нам розповіла його завідуюча, депутат селищної ради  Світлана КВАС:

– З першого дня війни наше банківське відділення  працює в нових умовах: з 9 до 15.00 в робочі дні (інколи до 13.00, в залежності від ситуації). Інкасації, на жаль, немає. Гроші можна отримати в касі, але діє обмеження до 5 тис. грн.

В першу чергу обслуговуються клієнти Ощадбанку: вся готівка, яка надходить у відділення, йде на виплату пенсій, зарплат і соціальних виплат (“дитячих”, допомога по безробіттю).

Здійснювати усі банківські операції можна в мобільному застосунку “Ощад 24”. Працюють термінали, де можна здійснити переказ коштів, оплатити комунальні послуги, поповнити мобільний телефон.

Щоб у такий скрутний час полегшити фінансову напругу у суспільстві, погашення кредитних платежів поки що відстрочено –  діють кредитні канікули.

До 1.06.2022 на кредитні картки встановлені процентні ставки в розмірі 0, 001 річних. До 1.08.2022 продовжено термін карток, дія яких закінчилася.

На період військового стану відмінена комісія за зарахування бюджетних коштів (зарплати, пенсії, соціальні виплати тощо).

Зберігати спокій, не знімати кошти з рахунків без нагальної потреби, з розумінням ставитися до нових умов роботи банківських установ закликають земляків працівники фінансової сфери. Разом все здолаємо!