СЕЛИЩЕ БЕЗ ВОДИ НЕ ЗАЛИШИТЬСЯ

В Киевводоканале уверяют, что желтая вода из крана пригодна для питьяПоміж варвинцями поширюється інформація, що невдовзі можемо залишитися без електроенергії, а відтак –  і без водопостачання. Чи є нині така загроза, запитуємо у директора КП “Господар” Олександра ЛОМАКИ.

Дійсно, за інформацією обленерго, тимчасово припинятиметься електропостачання на одній  із ліній, проте це  не торкнеться потужностей, які забезпечують селище водою, запевнив він.

Але всі ми розуміємо, що країна живе у стані війни, тому підприємство підготувалося й до можливих відключень. Постійним місцевим меценатом –  сільгосптовариством “Прогрес” надано на такі випадки дизельний генератор для автономного живлення об`єктів водопостачання, який можна буде почергово задіювати на свердловинах селища. Рішення придбати генератор ухвалила днями і селищна рада. Тож єдина можлива незручність у таких випадках  – водичка по графіку.

Хоч наразі причин для хвилювання у мешканців Варви немає, проте і щодо води завжди  актуальна гарна українська приказка: запас біди не чинить.