Нагородили ерудованих, творчих, спортивних

Знай наших!

9 липня на території Соки­ринського маєтку Галаганів відбулося перше урочисте вручення премії Прилуцької районної ради «Гордість Прилуччини-2021», під час якої свої заслужені відзнаки за старання у навчанні, мистецькому та спортивному процесах отримали найеру­дованіші, найтворчі­ші та найспортивніші шко­лярі Прилуччини. Зас­нов­ником премії є голова Прилуцької районної ради, наш земляк родом з Варви, Олег Дмитренко, який завжди підтримує ініціативи, спрямовані на розвиток інтелекту та твор­чості підростаючого покоління.

На заході були присутні керівники та заступники голови райради, голови територіальних громад Прилуцького району, Заслужений учитель України Наталія Бойко, майстер спорту України, Почесний громадянин Прилук, чемпіон світу з футболу серед паралімпійців Олег Лень, письменниця, авторка 20 виданих книг, журналістка, член Національної спілки письменників України, Білорусі, лауреат міжнародних премій ім.Миколи Гоголя, Григорія Сковороди, Михайла Коцюбинського, Василя Стуса Лілія Черненко, заслужений працівник культури України Юрій Дзюбан, обдарована молодь нашого краю, їх наставники, батьки та рідні.

З вітальним словом до молоді звернувся засновник премії Олег Дмитренко, який зазначив, що пишається юною зміною – майбутніми лідерами, наполегливими, трудолюбивими, творчими, відповідальними дітьми, які вже нині мають такі вагомі досягнення, а в недалекому майбутньому своїми звершеннями змінюватимуть світ на краще і творитимуть історію нашої нації. Побажав їм успіхів у житті, найвищих досягнень і творчих злетів.

Вручення премії відбувалось у трьох номінаціях: «Наука», «Спорт» і «Творчість». Діти з гордістю виходили на «червону доріжку» ошатного палацу, а присутні віншували інтелектуалів рідного краю теплими привітаннями і оплесками.

Серед юних і талановитих були представники й Варвинської територіальної громади. У номінації “На­ука” премію отрима­­ла Анна Гми­ря, випускниця Варвинського ліцею №1, щорічна переможиця І та ІІ етапів всеукраїнських предметних олімпіад з українськоЇ мови та літератури, Міжнародного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т. Шевченка. Має високі бали із зовнішнього незалежного оцінювання. Особливо від­­зна­­чилася, як дипло­мант ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у секції «Літературо-знавство». Вона наполегливо займається дослідницькою роботою, має творчий підхід до виконання найскладніших завдань, ерудована, багато читає і мріє отримати гідну освіту.

У номінації «Спорт» Дип­лом лауреата премії та статуетку «Гордість Прилуч­чи­ни-2021» отри­мала Катя Пиріг, випускниця Ва­рвинського ліцею №2. Ця наполеглива і цілеспрямована юнка є постійною учасницею усіх спортивно-масових заходів нашої грома­ди, цьогоріч отримала заліково-класифікаційну книжку спортсме­нів першого роз­ряду з бас­кет­болу. Пе­­ре­можиця облас­ного етапу конкурсу «Олім­пійське лелеченя», учасниця команди, яка представляла Чернігівщину на його Всеук­раїнському ета­­пі. В складі баскетбольної команди виборола І місце в обласному етапі з баскетболу та стріт-болу. Її спортивні досягнення – це результат щоденної наполегливої праці і щирого захоплення спортом.

У номінації “Творчість” премію отримала Анастасія Фе­доренко, учениця тепер вже 9 класу Журавського ЗЗСО І-ІІІ ст., вихованка Варвинської дитячої музичної школи по класу фортепіано, призерка обласного конкурсу виконавців на музичних інструментах серед учнів мистецьких шкіл області серед старших класів, а цьогоріч отримала Диплом І ступеня в Міжна­родному дистанційному конкурсі «Зіркова весна». Вона талановита, обдарована, наполеглива у досягненні мети. Музика дарує їй творчі крила і кличе до створення краси.

Святковий настрій учасникам заходу дарували своїми пісенними та хореографічними виступами таланти Прилуччини.

Тож, як бачимо, у нас є ким пишатися, є потужний потенціал творчої та мистецької молоді. Адже талановиті діти — це той ресурс, з якого створюється інтелектуальна еліта.

Щиро вітаємо їх та бажаємо ставити цілі та впевнено рухатися вперед, ще більше перемог, вогню, натхнення і гарної долі.

Текст і фото Н.ПАЛЯНИЦІ

This slideshow requires JavaScript.