НА КУБОК ГАЗЕТИ

Традиційно в кінці року шахісти Варвинщини розігрують Кубок газети «Слово Варвинщини». 2 грудня ц.р. на старт цього шахового турніру вийшло 19 спортсменів. Вік учасників досить різний – від 13-річних юних шахістів до 80-річних ветеранів. Із чотирьох груп, де розігрували 2 путівки до ¼ фіналу, вийшли 8 кращих шахістів.

9 грудня Анатолій Авраменко, Олександр Пічик, Валерій Палій, Валентин Хоменко, Олександр Сердюк, Михайло Чеберда, Євгеній Бурляй та дебютант турніру з Гнідинців Дмитро Грек зустрілися в мікроматчах з двох партій по 20 хвилин за вихід у наступне коло змагань.

Напруженими виявилися баталії ¼ фіналу. Лише одна пара вирішила результат матчу у двох основних партіях. Решта пар грали додаткові 10 хвилин для визначення переможця. Так, Олександр Пічик залишив Анатолія Авраменка за межею змагань у 4-ій партії (у 2-х основних – 1:1), Олександр Сердюк також переміг Михайла Чеберду за сумою 4-х партій. А Валентину Хоменку вдалося досягти переваги над Валерієм Палієм лише у шостій партії.

Надалі півфінал і сам фінал обійшлися без додаткових партій. В результаті, володарем кубка «Слова Варвинщини» 2018 року став Валентин Хоменко. Євгеній Бурляй – на другому, а Олександр Пічик – на третьому місцях.

Переможців і призерів редакція газети нагородила грамотами та квитанціями на передплату улюбленої газети на різні терміни відповідно до зайнятих місць.

Також учням-шахістам Сніжані Давиденко, Назару Бобиру та Дмитру Луценку, які грали на рівні з дорослими, вручили заохочувальні грошові премії від любителя шахів Євгена Леоненка. Сподіваємося, що молодь у наступному році підтягнеться, працюватиме над вдосконаленням майстерності і всерйоз претендуватиме на основні нагороди в престижних районних змаганнях серед дорослих.

Є. БУРЛЯЙ,
голова Федерації шахів та шашок Варвинського району

На фото Н. ПАЛЯНИЦІ: переможці турніру Євгеній БУРЛЯЙ, Валентин ХОМЕНКО і Олександр ПІЧИК.