На двотижневий карантин вирушає ліцей №2 у Варві

Триватиме він  із 17 вересня до кінця місяця, ліцеїсти в цей час навчатимуться дистанційно, як і минулого навчального року. А санітарні служби проведуть дезінфекцію приміщень закладу.

Такий вимушений захід застосовано за рекомендацією селищної комісії техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій з огляду на наявність хворих на коронавірус серед педколективу ліцею №2.

Один вчитель, захворілий до початку навчального року, вже одужав, ще один – наразі має позитивний тест на коронавірус і лікується,  кілька педагогів  мають ознаки захворювання і пройшли тестування, результати  за якими очікуються,  інформує начальник відділу освіти селищної ради Надія Редька.

З числа працівників першого селищного ліцею перехворів теж один педагог, але до початку навчального процесу. Тож решта закладів громади наразі працюють в штатному режимі.

За інформацією РДА, станом на 16.09 на Варвинщині 6 активних хворих, 3 з них – нові випадки, результати тестів яких стали відомі сьогодні. У їх числі – подружжя педагога з другого ліцею.