МИ В ФІНАЛІ!

Місцевий спорт

Минулої суботи, 29 травня, в м. Чернігів на стадіоні «Юність» відбувся півфінальний матч за вихід в фінал кубка Чернігівської області між командами ФК «Ріпки» – ФК «Прогрес» (Остапівка).

Важка гра з сильним суперником виявилася довготривалою і розтяглася на два тайми за рахунку 1:1, де відкрили рахунок «Ріпки», але за три хвилини гарно розіграною комбінацією паритет відновили прогресівці.

Опісля був додатковий час, який переможця не виявив, і тільки серія післяматчевих пенальті та сейв нашого воротаря, вивів нашу команду ФК «Прогрес» до фіналу кубка Чернігівської області з футболу.

Він відбудеться на нейтральному полі – в м. Чернігів, стадіон «Юність», дата проведення – 5 червня 2021 року, о 12-ій годині.  Суперником буде іменита та грізна команда ФК «Кудрівка». На жаль, нам не вистачатиме підтримки наших вболівальників в такий вирішальний  для нас усіх час, тому тримаємо кулаки і чекаємо фінального свистка.