МИ ДЕСЯТИЛІТТЯМИ ЧЕКАЄМО ДОРОГИ…


Діалог: влада – громада

Шановна ОТГ, шановні її очі­ль­ниця Валентина Василівна Савер­ська-Лихошва і весь депутатський корпус!

Звертаємось до вас ми, жителі вул. Котляревського, що у Варві, з проханням відвідати нашу вулицю і визначити, чи потрібно її ремонтувати? Не знаю, звідки такі чутки, але кажуть, що ця вулиця обліковується як відремонтована, хоч за неї в публікаціях районки про ремонтні роботи не згадується. Передплачую нашу газету, тому в курсі, що відбувається в районі. Особливо мене цікавить ремонт доріг в селищі. Читала і за вул. Коцюбинського, і за Космонавтів, які є проблемними.

Наша вулиця зовсім коротка – метрів 330 довжиною. Живуть тут переважно пенсіонери – кому за 60, кому за 70, а кому і за 80 років. Дбаємо про неї хто як може. Мешканці самотужки засипають ями підручними матеріалами, що є хоч якимось будматеріалом. Хтось демонтував облицювальну плитку в хаті, хтось – грубу чи піч, чи щось інше. Все це подрібнюється і служить для засипання ям на дорозі. Від цього дорога нагадує мозаїку, нерівну, кострубату.

Я живу на цій вулиці з 1976 р. Ніколи не бачила, щоб сюди заїжджали зі щебенем. Правда, на початку цьогорічної весни приїхала вантажівка, робітники з дорожнього відділу почали закидати дорогу щебенем і булижниками. Ці люди розповіли, що мають такий наряд: малі ями будуть закидати дрібним щебенем, а глибокі – булижниками. Так і зробили…

Бачили б ви, який вигляд має нині наша вулиця – «місячний ландшафт», не інакше. Це все нічим не покрите. Дрібний щебінь машини винесли за колесами, а великі камені порозліталися обабіч дороги і лежать попід дворами. Добре, що кожен господар понасаджував молодих вишень, а то їздив би транспорт по парканах, минаючи ями.

Шановна Валентино Василівно, очільники фракцій Аграрної партії і «Батьківщини» у селищній раді Миколо Гайдай і Валерію Чаленко, голова радівської комісії з питань бюджету і фінансів Вікторе Гармаш, депутате нашого округу Андрію Костін. Ми, жителі вул. Котляревського, переконливо просимо вас завітати до нас на вулицю, щоб переконатись, чи потрібен цій вулиці ремонт?! І вирішити це питання позитивно. Ми чекаємо цього десятиліттями.

З щирою повагою до вас – мешканці вулиці: Михайленко, Сова, Овчар, Скорик, Бутенко, Богомаз, Луценко, Чиж, Андрієвські, Доля (Саверська), Якименко, Прудиус, Неділько, Смов­ський, Сердюк, Ткач, Левадний, Остапець, Кудри­нецькі, Рогожин, Васильєв.

За дорученням сусідів звернення підготувала  О.Д. КУДРИНЕЦЬКА,  жителька
вул. Котляревського