«МИ ДАРУЄМО ЛЮДЯМ КРАСУ»

9 листопада – Всеукраїнський день працівників культури

і аматорів народного мистецтва

Пам’ятні дати та державні свята, урочисті заходи та відзначення професійних свят, розважальні і концертні програми, вечори вшанування та дитячі ранки. Можна, звичайно, продовжити перелік культурно-мистецьких захо­дів, які належать до сфе­ри діяльності пра­ців­ників культури. Ку­льтпрацівники популяризують українське мистецтво, прищеплюють художні смаки учасникам художньої самодіяльності і глядачам, а, головне, здатні побачити в людині дар і вмотивувати її до творчості, створити умови для самовираження.

Створення нематеріальних цінностей – це наполеглива, важка, необхідна праця. Бо, як стверджує біблійний фразеологізм, не хлібом єдиним живе людина.

Напередодні Всеукраїнського дня працівників культури і аматорів народного мистецтва хочемо привітати всіх, хто свою працю вважає покликанням. Подякувати усім, хто створює свято, щоб «будні не робили людей буденними», хто віддає частинку власного серця, щоб зарядити глядача позитивними емоціями.

Слів подяки і визнання заслуговують самодіяльні артисти. Це за їхньої участі проводяться концерти і свята, з їх допомогою організатори втілюють свої творчі задуми.

Працівники Варвинського будинку культури надзвичайно шанують і поважають кожного учасника аматорських колективів, тих, хто багато років віддали самодіяльному мистецтву і хто недавно долучився до нашої культармійської родини: учасників народного аматорського жіночого вокального ансамблю «Горицвіт», чоловічого вокального ансамблю «Варин», народного аматорського театру народної естради «Млин», танцювального колективу «Еметез», вокально-інструментального ансамблю «Nowadays» та ансамблю української пісні «Співоче намисто», яскравих, самобутніх співаків-солістів та учасників дитячої студії естрадного співу, народного духового оркестру та народного аматорського хорового колективу «Факел» Гнідинцівського ГПЗ, аматорські колективи Калиновицької та Леляківської філій.

Зі святом вітаємо працівників та аматорські колективи сільських закладів культури, які завжди відгукуються на запрошення і беруть участь у мистецьких заходах, святах та фестивалях, що проходять в нашому селищі.

Адресуємо вітання нашим умільцям – майстрам декоративно-прикладного мистецтва. Це вони відтворюють традиційні народні промисли і водночас експериментують в нових напрямах прикладного мистецтва.

Шана і вдячність нашим ветеранам, які багато років присвятили культурно-просвітни­ць­кій роботі, а дехто і сьогодні залишається суспільно-активним громадянином, беручи участь у житті громади.

Тож усім, хто вважає 9 листопада своїм святом, бажаємо натхнення, нехай ніколи не згасає творчий вогник у ваших серцях, реалізації творчих задумів, багато однодумців і вдячних глядачів. Нехай будуть з вами здоров’я і сили, а доля хай буде ласкава і щира, щоб ніколи ви не знали втоми. Хай мир і злагода панують у вашому домі.

Зі святом!

Начальник відділу культури Варвинської селищної ради Р.С. Бузикевич

Голова районної організації профспілки працівників культури В.В. Бузикевич

This slideshow requires JavaScript.