КОЖЕН З НИХ ВАРТИЙ НАШОГО ВИЗНАННЯ ТА ПОВАГИ

6 грудня – День Збройних сил України

Героїв не обов’язково шукати у фільмах чи книжках. Вони їздять з нами в автобусі, ходять на ринок чи до магазинів, грають у футбол, гуляють з дружинами і дітьми у парку. Ці люди не люблять великої уваги до себе, не люблять розповідати про свої подвиги. У звичайному житті займаються своїми побутовими справами і не відрізняються особливою поведінкою.

Газета «Слово Варвинщини» вже не раз розповідала про людей, які зі зброєю в руках захищали і продовжують захищати незалежність України від агресії з боку північного сусіда. Та війна – страшна річ. Для тисяч наших захисників вона не принесла нічого, крім крові, смерті й каліцтва. Проте вона й надалі триває і досі живе в серцях простих українців, яким довелось побувати в тому пеклі.

Серед тих, хто пройшов через горнило війни на Сході нашої держави, є й герої з нашого району. Війна на Сході покликала їх захищати рідну землю. І особливо людей патріотично налаштованих, які люблять свою країну, своє село, родину і згідні боротися за них до останнього. Від початку збройного протистояння на Сході України у гарячих небезпечних точках побували 167 наших земляків, 5 з них загинули, а 11 – отримали  інвалідність.

За мужність та героїзм, проявлених в боях з ворогом, вірність військовій присязі орденом «За мужність ІІІ ступеня»  нагороджено 2 чоловіків, на жаль, посмертно; медаллю «За військову службу Україні» – 1 (посмертно); медаллю «Захиснику Вітчизни» – 4 чоловіків; медаллю «За оборону рідної держави» – 1; медаллю «За вірність Україні» – 1; медаллю «За відвагу та мужність» – 1; двох чоловіків нагороджено іменною зброєю  – кортиком, а одного –  наручним годинником від Президента України.

Нині службу за контрактом проходять 86 жителів Варвинщини, які без будь-яких сумнівів поповнили армійські ряди і військового вишколу не бояться.

Тож вітаємо вас, мужні чоловіки, з Днем Збройних сил України та бажаємо вам незламної волі в подоланні труднощів військового буття, надійного родинного тилу, богатирського здоров’я, а найголовніше – мирного неба.

This slideshow requires JavaScript.

Світлини з редакційного архіву.