КАРАНТИН ТАЛАНТУ НЕ ЗАВАДА

Знай наших!

Хтось на карантині нудьгував, хтось переглядав улюблені серіали, читав книги, а хтось проводив цей час максимально із користю: відшліфовував свою майстерність, удосконалював навички і багато часу приділяв своєму улюбленому заняттю, ефективно використовував карантинний період, аби успішно реалізовувати креативні творчі задуми. Як от юна скрипаля і вокаліста Діана Константінова.

Дівчинка вже шість років навчається грі на скрипці в Прилуцькій школі мистецтв (вчитель Наталія Ярошенко), паралельно займається вокалом у викладача Олени Будько, вона – І скрипка в ансамблі скрипалів. Самостійно вчиться грати на гітарі та укулелі (гавайська гітара). Нині Діана разом з батьками живе в Прилуках, проте донедавна мешкала і навчалася у Варві; часто навідується до нашого селища, аби відвідати своїх рідних і весело провести час з численними друзями.

Діана своїми здобутками довела, що креативу, розвагам, мистецтву й творчому запалу ніщо не завада, навіть карантин. Адже творчість на паузу не поставиш. Тому вона разом зі своїми викладачами шукали можливостей продемонструвати свої уміння та здобутки, бо для творчих людей дуже важливо, щоб їх бачили і чули. Так викладач з вокалу Олена Анатоліївна запропонувала прийняти участь в дистанційному конкурсі «Творчий карантин», котрий відбувся наприкінці травня в с. Шабо Одеської обл., організований Всеукраїнською громадською організацією «Дитяче творче об’єднання «Планета радості» та ГО «Буджак Алб».

За умовами проекту, перший крок – подача заявки, який вчасно зробили, далі – записали відео в домашніх умовах, де Діанка на скрипці виконала два музичні твори Олександра Гоноболіна «Танго вогню» і «Мелодія», а у вокальному жанрі – пісню Христини Соловей «Тримай» та італійську пісню «Volare». Ці відеозаписи виставили на сторінках конкурсу в соціальних мережах. А далі справу довершили вболівальники, бо переможців визначали саме за кількістю «лайків», яких Діана набрала за вокал 200, а в інструментальному жанрі – 230. І відповідно отримала нагороди І ступеня в обох жанрах і перемогла в номінації «Яскравий талант».

Участь у цьому конкурсі допомогла дівчинці мобілізуватися в умовах ізоляції, відчути колосальну підтримку рідних, друзів та шанувальників і дала поштовх взяти участь в інших дистанційних конкурсах не тільки всеукраїнських, а й міжнародних, які проходили протягом червня і оцінювало творчість учасників вже професійне журі. Так, у VІІІ Міжнародному конкурсі «Київський колорит» в номінації струнно-смичкових інструментів Діана здобула диплом лауреата ІІ ступеня, на міжнародному фестивалі-конкурсі «Зірки олімпу» в цій же номінації – диплом лауреатки І ступеня і медаль, на дистанційному всеукраїнському фестивалі мистецтв YULA ART FEST отримала чотири дипломи – в номінації естрадний вокал за виконання пісні «Тримай» гран-прі та диплом І ступеня за італійську пісню «Volare», в номінації струнно-смичкових – дипломи І («Танго вогню») та ІІ («Мелодія») ступенів, на Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «В обіймах часу» в інструментальному мистецтві зайняла ІІІ місце, а у вокальному жанрі – ІІ.

Ми вітаємо Діану Константінову та її родину, наставників з перемогами в цих конкурсах та бажаємо продовжити свій розвиток у цьому напрямку.

Наталія ПАЛЯНИЦЯ, фото з сімейного архіву

This slideshow requires JavaScript.