Кадрові зміни у „Господарі”

КП “Господар” очолив прилучанин Руслан Ніязов

Як завжди, випереджаючи офіційні повідомлення, людський поголос днями сповістив, що у комунальному підприємстві селища, котре знову цьогоріч залихоманило збитковістю, грядуть кадрові зміни – посаду директора залишає С. Садовий. Підтвердити чи спростувати інформацію газета попросила голову селища В.Саверську-Лихошву:

– Так, кадрові зміни будуть і досить скоро, – коментувала ситуацію голова громади у понеділок, 2 липня. – Попереднім керівником подано заяву, наразі він перебуває у відпустці.

– За яких обставин це відбувається, певно, дається взнаки скрутний фінансовий стан підприємства?..

– Дійсно, стан плачевний – збитки, велика кількість користувачів послуг за них не платять. Хоч останнім часом претензійна робота дещо пожвавилася і через суд борги досить швидко відшкодовуються, але досі вона була не системною.

– Депутати ради вели мову про необхідність запровадження підприємством додаткових послуг. Чи є тут які зрушення?

– З цього приводу відбулася нарада за участю КП, ми запропонували з десяток можливих послуг, зокрема, ритуальні, ринкові тощо. Хоч деякі додаткові послуги „Господарем” надаються і нині, але, знову ж таки, треба, аби вони були не епізодичними, а діяли на постійній основі. Слід активніше пропонувати започатковане, шукати замовників, створювати вигідні, конкурентні умови.

– Хто ж візьметься надалі за керівництво підприємством?

– Кандидатуру таку підібрано, це колишній керівник прилуцького комунального підприємства Руслан Юсупович Ніязов. Коли в цьому місті на виборах відбулася зміна мерської команди, він залишив свій пост. Але людина досвідчена у комунальній сфері.

– Чому, як мовиться, із варяг – у греки?.. Чому не місцевий?

– Коли попереднього разу, два з половиною роки тому, шукала фахівця на таку непросту справу – пропонувала з десятку місцевих – хто розуміється на ЖКГ чи має технічну освіту, господарський досвід, зокрема, фахівцям райдержадміністрації, ГПЗ, запитувала думки самих комунальників, тодішніх депутатів і, зокрема, тих, хто звик усіляко критикувати раду і КП, проте ніхто не згодився. Робота, дійсно, непроста, копітка. Але Руслан Юсупович має досвід і бажання працювати. Безперечно, я не можу обіцяти, що ситуація у КП зміниться одним днем, але будемо сподіватися, що він привнесе своє бачення і ефективні методи господарювання.

– Яка процедура призначення директора?

– У таких випадках укладається контракт. З усіма укладаю на рік, аби побачити в роботі, а далі – продовжуємо. Переконана, що це спеціаліста тримає у тонусі. Але якщо людина хоче і може працювати, у цьому немає нічого страшного. Будемо сподіватися, що з допомогою керівника – людини не нової у ЖКГ, матимемо певні зрушення.

Записала Є. Зима

Від редакції: доки матеріал готувався до друку, відбулося призначення нового директора КП. З 4 липня ц.р. діє річний контракт з Р.Ю. Ніязовим.