Гнідинчанки на „Мистецьких барвах”

Знай наших!

ХVІІ Міжнародний молодіжний фестиваль «Мистецькі барви» тими різнокольоровими барвами знову спалахнув над удайським краєм. З 1 до 4 лютого древнє місто Прилуки зустрічало гостей, які линули нескінченним потоком з усіх куточків України та цього разу – ще й з республіки Білорусь.

Вже стало доброю традицією, що представляють район, а особливо – село, на цьому престижному дійстві наші солісти.

Виступати на одній сцені з колективами високого рівня – це неабияка честь і відповідальність. До того ж, перед досвідченими і визнаними членами журі.

Цього року директор Міжнародного молодіжного фестивалю «Мистецькі барви» Олександр Дубовик об’єднав навколо себе сильну команду професійних суддів: начальник відділу культури та туризму Прилуцької міської ради Катерина Мовчан, викладач естрадного вокалу вищої категорії Республіки Білорусь Ольга Болбат, заслужена артистка України Ленара Османова, професор, народний артист України Микола Шумський, народна артистка України, голова журі Марина Гончаренко.

На їх суд представили свої творчі роботи і наші гнідинчанки. У вокальному жанрі у віковій категорії 9-12 років виступила солістка СБК Вікторія Марйоха, виконавши пісні «Краю, доленько моя», «В нашому серці». Наша юна зірочка отримала диплом учасника фестивалю.

У номінації «Авторська пісня» Інна Рубан-Оленіч за пісні «Моїй країні» та «Ти» здобула диплом учасника фестивалю «Мистецькі барви» та стала його лауреатом, отримавши Диплом ІІ ступеня.

Бажаю учасницям подальших перемог, творчих злетів та визнання.

В. Рубан, директор Гнідинцівського СБК

 

 

This slideshow requires JavaScript.