ДРУЖАТЬ ІЗ ЦИФРАМИ ТА З ЛЮДЬМИ

Щороку, у найспекотнішу пору літа, ми відзначаємо День бухгалтера. Ця професія є однією з найдавніших. Вона складна, виснажлива і важка щоденними звітами, звірками, зведенням балансу. Звичайно, це загартовує спеціалістів своєї справи, роблячи їх розум і здібності неабияк уважними до всіх найменших деталей розрахунків і платіжок.

Багато хто із нас вважає роботу бухгалтера рутинною і нудною – та що там, одні ж цифри перед очима, постійно повторювані розрахункові операції, відсутність творчості. Але це не стало на заваді обрати для себе таку складну працю нашій команді централізованої бухгалтерії відділу освіти, дітей, молоді та спорту Варвинської селищної ради.

Колектив бухгалтерії, очолюваний головним бухгалтером На­талією Володимирівною Яко­венко, самовіддано працює над успішним вирішенням щоденних задач і викликів. Адже не секрет, що від роботи бухгалтерів, економіста багато в чому залежить фінансова політика відділу освіти.

Молоді, енергійні, відповідальні та організовані, працівники бухгалтерії вчасно розробляють бюджет по всіх установах освіти по видах економічної класифікації, своєчасно проводять розрахунки, виникаючі в процесі виконання бюджету, здійснюють здачу фінансової звітності, розрахункові операції, проведення тендерних закупівель, забезпечують ведення бухгалтерського обліку і контроль за використанням коштів, планування видатків і доходів в чітко визначені терміни.

Завжди високоорганізовані, скон­центровані на вирішенні невідкладних завдань, достойно і відповідально працюють у відділі Олена Авраменко, Тетяна Єременко, Ва­лентина Шкуліпа, Людмила Дончак, Артем Верба, Наталія Демченко.

Начебто, ну що там складного…всього лиш цифри підрахувати… Та іноді бувають такі моменти, що без вас, шановні наші бухгалтери, ми не в змозі вирішити ту чи іншу проблему і йдемо до вас з надією навіть на диво. А крім того, ваші щирі посмішки і позитив додають неабиякого настрою і драйву. Навіть найскладніші і термінові, великі по об’єму виконання завдання разом з вами, вкупі із вашою впевненістю і професіоналізмом, виконуються сьогодні і негайно!

А іще, по секрету, заходимо до вас просто, щоб привітатися, побажати гарного дня і отримати від вас такі ж щирі посмішки і вітання! Ми знаємо, що ви цінуєте стабільність у роботі і ніколи не допускаєте помилок, які можуть дорого коштувати. На вас покладена величезна відповідальність за життєдіяльність усіх освітніх закладів Варвинської селищної ради і ви успішно виконуєте всі розрахункові, логічно обмірковані і виважені задачі.

Величезна відданість і самодисципліна робить вас професіоналами своєї справи, ваші плечі витримують усі фінансові складнощі, виклики і негаразди сьогодення! Дякуємо вам, наші шановні, наші найкращі працівники бухгалтерської справи, за самовіддану працю, за відкритість і готовність в будь-яку хвилину підтримати і допомогти, за фінансову стабільність у роботі. І, як кажуть, нехай ваш дебет завжди співпадає з кредитом!

Зі святом всіх мешканців Варвинщини, хто обрав цей непростий фах. Миру, достатку і процвітання вам і вашим родинам. Будьте щасливі і здорові!

Надія РЕДЬКА,
начальник відділу освіти дітей, молоді та спорту Варвинської селищної ради
Фото Н. ПАЛЯНИЦІ