Другий ліцей – на карантин, установи – на дистанційну роботу, і без базару. До покращення…

У зв`язку з підвищенням рівня епідемічної небезпеки селищна комісія техногенно-екокологічної безпеки і надзвичайних ситуацій на засіданнях 6 і 9 листопада ухвалила рішення про призупинення освітнього процесу у Варвинському ліцеї №2 (5-11 класи) – з 2 листопада, та у Варвинській музичній школі – з 10 листопада. У закладах слід організувати освітній процес із врахуванням епідемічної ситуації, йдеться у рішеннях комісії. До контролю залучатимуться підрозділи Держпродспоживслужби і поліції.

Також з 10.11. на дистанційну роботу переведено селищну раду та її відділ культури, призупинено особистий прийом громадян посадовими особами ради. Центр надання адмінпослуг має забезпечити дистанційне консультування громадян, прийом за попереднім записом, надсилання результатів послуг поштою, дотримання протиепідемічних заходів.

А 10 листопада комісія обмежила й роботу місцевого торговельного майданчика по вул. Ломоносова (ринок) у вихідні, починаючи з 14 листопада. Як йдеться у рішенні – до покращення епідситуації.

За повід. сайту селищної ради https://varvynska-gromada.gov.ua