ДОРОГА “БОГДАНИ-ВИШНЕВЕ”: БУЛО – СТАЛО

На інфраструктурних об`єктах Варвинщини

Дорожні роботи між селами Богдани і Вишневе на об’єкті «Поточний середній ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого значення 0250403 Гнідинці – Богдани – Вишневе» було завершено і до морозів, і до перетурбацій у місцевій владі. Проінспектували їх виконання керівники райдержадміністрації та районної ради Вячеслав Пилипченко, Петро Бакуменко, Олександр Філоненко і на той час голова села, а нині староста Людмила Каркуша.

Новенький асфальт вкрив 5-кілометрову ділянку шляху поміж селами двох областей – нашої Чернігівської і сусідньої Полтавської, від межі яких вже полтавчани планують продовжити ремонтні роботи. Зручності першими оцінять агровиробники і нафтовики, аби лишень не зруйнували нової асфальтівки колесами великоваговиків.

А для богданівців важливе не тільки сполучення між селами, а й те, що нині можуть пройти і проїхати асфальтованим центром села. Представники колишнього району поспілкувалися із сільчанками В.В. Москальченко та Н.І. Нещадим, котрі не тільки пораділи обнові, а й вказали на ряд проблемних місць у інших куточках села. Воно хоч і невелике, а теж очікує дієвої допомоги від громади і держави.

Наразі ж відлуння президентського «Великого будівництва» на Варвинщині таке: вартість робіт згідно договору становила близько 17,8 млн грн. Розпорядником коштів виступало управління капітального будівництва Чернігівської облдержадміністрації, а підряд виконали шляховики ТОВ «Інейтс» м. Київ. Фінансування робіт відбулося виключно за рахунок субвенції з державного бюджету, місцева влада посприяла у підготовці об`єкту до залучення фінансування.

Щороку б такі інвестиції, бо проблемних ділянок на шляхах Варвинщини не бракує.

Текст і фото Є. Зими

This slideshow requires JavaScript.