Допомагати тим, хто й сам допомагає

Справи депутатські

На оперативну поміч рятувальників, правоохоронців, соціальних служб, медиків ми звикли розраховувати повсякчас, будь-якої пори і часу доби. Та чи часто задумуємося, як працюється їм у часи перетворень і хронічного безгрошів`я, чи мають сили і засоби, аби якнайшвидше опинитися поряд у скруті та біді? Чи часто говоримо рятівникам просте людське спасибі за їх нелегку і тривожну працю?

Незадовго до професійного свята звернутися з добрим словом до колективу Варвинського центру первинної медико-санітарної допомоги і передати допомогу від заступника голови Аграрної партії України, голови обласної організації, депутата Чернігівської обласної ради Сергія Гайдая мав нагоду член Політради Аграрної партії, голова районної організації і керівник фракції у селищній раді Микола Гайдай.

Праця сільського медика має свої складнощі. Не один десяток кілометрів треба здолати, аби надати поміч пацієнтам, особливо немічним старикам, родинам з дітьми. І тут перший помічник фельдшеру – велосипед. Тож про придбання десятка таких сталевих коників для сільських ФП і амбулаторій цього разу подбав наш земляк С.Гайдай. Працівники з Богданів, Кухарки, Мармизівки, Калиновиці, Озерян, Журавки і селищних амбулаторії та дитячої консультації отримали таку техніку – мобільну і незалежну від пального.

Від загалу колег з первинної медицини району депутатам-аграріям подякував за підтримку головлікар центру В. Панченко, зазначивши: робота фельдшера у селі – найскладніша, адже він першим оглядає пацієнта, оперативно оцінює ситуацію, надає необхідну допомогу, отож мобільність у цій справі дуже важлива. І добре, коли у особі обласного депутата від Варвинщини, його місцевих колег-партійців медики мають надійних помічників.

Сприяння місцевій медицині – один з пріоритетів у діяльності Аграрної партії, наголосив Микола Гайдай, адже здоров`я людини – то основа благополуччя суспільства, розвитку громади і країни. Напередодні професійного свята він подякував варвинським медикам за їх нелегку працю і запевнив щодо подальшої підтримки.

This slideshow requires JavaScript.

Текст і фото Є. Зими