До ресурсів – відповідально

❗️У країні триває війна. Звісно, вона впливає абсолютно на всі сфери життєдіяльності. Зокрема і на ринок пального та постачання бензину.

☝️Чому виникла проблема:

📌Росія руйнує нашу інфраструктуру. Тож ми змушені перебудовувати ланцюги постачання. Це додаткові час та гроші.

📌Крім того, окупанти завдали ракетного удару по Кременчуцькому нафтопереробному заводу, що закривав внутрішню переробку.

📌Мешканці розблокованих населених пунктів почали повертатися додому, що значно збільшило витрати пального для цивільного населення.

☝️Як питання вирішується: держава максимально перебудовує маршрути, враховуючи баланс між інтересами трейдерів, рівнем ціни на пальне і інтересами споживачів.

☝️За тиждень-два буде налагоджено нові маршрути з єдиного джерела – Європейський Союз. Тож споживачам варто бути готовими до здорожчання на певні види палива.

🚑Нагадаю, що поки триває війна першочергово будуть забезпечуватися пальним військові, рятувальники, медики та підприємства критичної інфраструктури.

🚙Усіх цивільних громадян прошу відповідально ставитися до споживання ресурсів. Без нагальної потреби не користуватися власним транспортом. За можливості уникати поїздок або користуватися громадським транспортом.

За повід. Чернігівської ОВА

 

Матеріал підготовлено за підтримки Української Асоціації Медіа Бізнесу (УАМБ).