ПОТРІБНІ ЧОЛОВІКИ – ДУЖІ І НЕБАЙДУЖІ!

На добру справу

Сьогодні, 5 травня, Варвинська громада отримує значну кількість гуманітарної допомоги для мешканців Варвинщини. Державою започатковано збір продуктових наборів для областей, постраждалих у ході російсько-української війни. П’ять вагонів  продуктів з Дніпропетровщини розподілено у Прилуках й для нашої громади. Хоч Варвинщину, на щастя,  оминули активні бойові дії, проте у цей скрутний час і серед мешканців громади  не бракує тих людей, хто потребує додаткового піклування – переселенці, малозабезпечені громадяни, родини з дітьми та ін.

Кому і як надаватиметься допомога – органи місцевої влади повідомлять оголошенням додатково, а нині  завдання  – прийняти і розвантажити таку кількість продуктових наборів.

Зокрема, у Варві на розвантаженні першого автомобіля-великоваговика сьогодні трудилися колективи селищних ради, установ та ліцеїв, переважно, тендітні  жінки. Двома живими ланцюжками йшли потоки пакунків від транспорту до місця зберігання у Будинку культури, проте вага передач чимала – більше  9-и кілограмів кожен, тож на розвантаження наступної партії (у п’ятницю, 6 травня, о 9:00, до БК) запрошуються  чоловіки – мешканці селища. Дужі і, головне, небайдужі!

Не залишайтеся осторонь спільної доброї справи, щоб ті, хто потребує допомоги, отримали її без зволікань і організаційних труднощів.

This slideshow requires JavaScript.

За повід. селищної ради

 

Матеріал підготовлено за підтримки Української Асоціації Медіа Бізнесу (УАМБ).