ПОВЕРТАЮТЬСЯ ДО РОБОТИ

На зображенні може бути: 3 людини, на відкритому повітрі та текст📍На Чернігівщині частина виробників, діяльність яких у час активних бойових дій була призупинена, поступово повертаються до роботи.

🔶Зокрема, наприкінці квітня розпочала роботу Прилуцька тютюнова фабрика. У BAT Україна, ретельно проаналізувавши ризики і загрози, вирішили зробити це поетапно.

🔈«У ці важкі часи нам необхідно задовольняти попит наших українських та іноземних повнолітніх споживачів та підтримувати функціонування української економіки. Робота на Прилуцькій фабриці здійснюється з дотриманням усіх вимог безпеки, комендантської години та інших обмежень воєнного стану. Ми постійно відстежуємо розвиток безпекової ситуації в місті Прилуки та Чернігівській області та будемо адаптувати свою діяльність до змін», — повідомляє на офіційному сайті пресцентр компанії.

🔶Відновив роботу й завод пластівців у Михайло-Коцюбинському «Добродія Фудз». Його власник, компанія «Agricom Group», на сторінці у Facebook відзначила:

🔈«Наразі ми відновлюємо експорт вівсяних пластівців і плануємо в короткі строки вийти на 100%-ві виробничі потужності. Також щотижня «Добродія Фудз» відправляє гуманітарні продуктові вантажі до різних регіонів України, населення яких потребує цього».

🔶Після відступу ворога до 15-20% полів підприємства (1,5-2 тисяч га) потребували розмінування. Над цим ведеться активна робота.

📍Поступово оживає і чернігівський елеватор «Млибор», що входить до Чернігівського кластера компанії ІМК. У час жахливих обстрілів і бомбардувань Чернігова він став бомбосховищем для кількох сотень чернігівців.

🔈«Понад 300 містян, зокрема близько 70 дітей, знайшли на елеваторі ІМК захист. 46 ворожих снарядів влучили в будівлі елеватора. Напис «ЗДЕСЬ ЛЮДИ» не завадив російським нелюдам бомбити підприємство. Сьогодні ми усуваємо завдані будівлям і обладнанню пошкодження. Намагаємося провести ремонтні роботи власними силами й плануємо завершити протягом кількох тижнів. Уже незабаром прийматимемо новий врожай!» — зазначено на сторінці «Працюй в ІМК» у соціальній мережі.

Джерело: https://www.facebook.com/OTGInformChernihiv

Матеріал підготовлено за підтримки Української Асоціації Медіа Бізнесу (УАМБ).