COVID-19  на 27 грудня

За минулий тиждень,  з 21-го  до  27-го грудня, вірусологічною лабораторією ДУ «Чернігівський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» на Варвинщині проведено 128 обстежень біологічного матеріалу методом ПЛР на COVID-19.  У 73 осіб  його виявлено  (57% обстежених).  Це жителі смт Варва – 32, сіл Журавка -18, Озеряни – 2, Мармизівка – 3, Остапівка – 1, Макушиха – 3, Гнідинці – 6, Кухарка – 3, Світличне – 1, Дащенки – 3,  Антонівка – 1.

За вказаний період одужали 104 особи. Станом на 27.12. залишаються  на лікуванні 173 особи.

З початку пандемії в районі захворіло  1171    осіб, в т.ч. 14 померли.

Шановні громадяни, дорогі земляки! У ці святкові дні не забуваймо про протиепідемічні застереження і правила особистої гігієни. Уникайте людних компаній, корпоративів, застіль, відсвяткуйте Новий рік і Різдво у вузькому родинному колі! Бережіть себе, своїх близьких, допоможіть медикам, котрі у час пандемії на її передньому краї,  та будьте здорові!

Поздоровляю всіх вас з наступаючим Новим, 2021-им роком. Від щирого серця бажаю вам у ньому міцного здоров’я та поспішаю повідомити: щоб підтримувати себе у формі, МОЗ рекомендує мати в аптечці пачку любові, флакончик радості і тюбик почуття гумору. Нехай Дід Мороз подарує вам річний запас цих препаратів, а ви не забувайте вчасно їх приймати!

Алла Науменко, завідувачка Варвинським районним лабораторним відділенням  ДУ  «Чернігівський ОЛЦМОЗУ»