ДОБРИЙ ПРИКЛАД  АНТИКРИЗОВОГО МЕНЕДЖМЕНТУ І ВЗАЄМОДОПОМОГИ

 

Як повідомлялося раніше, зміна керівництва у Озерянському старостинському окрузі відбувалася у супроводі не вельми приємних подій – нова староста не одразу змогла потрапити на робоче місце, у селі якимось «дивом» вийшли з ладу дві водяні свердловини, сільські установи посеред зими  залишилися без опалення…

За допомоги небайдужих сільчан водопостачання було відновлено, до роботи староста Світлана Лозицька приступила – знову ж таки, за підтримки односельців і голови Варвинської громади В. Саверської-Лохошви, а от чи вирішено проблему опалення сільських установ? Запитую у Світлани Лозицької:

– Дровами для опалення наші установи були одразу ж забезпечені завдяки допомозі Варвинської об`єднаної громади, куди входить і наше село. На грудень-січень питання знято – паливо придбане,   – повідомляє староста Озерян.  – Небайдужі сільчани з готовністю попрацювали б і на заготівлі сухостою, чагарників, аби забезпечити опалення наших школи, стаціонару для немічних стареньких, але для цього потрібна низка дозволів. А це  – час і зусилля.  Тож хочеться щиро подякувати депутату селищної ради, керівнику сільгосптовариства «Прогрес» Миколі Івановичу Бойку, який допоміг нам у забезпеченні паливом, іншим депутатам-«прогресівцям», керівництву ради і всьому депкорпусу за оперативне вирішення проблем, що постали перед селом. А це не тільки опалення, водопостачання, вивіз сміття,  а й виплата зарплати в установах, котру проведено завдяки допомозі з інших місцевих бюджетів.

Як бачимо, ситуація в Озерянах стала добрим прикладом ефективного антикризового менеджменту і взаємодопомоги у об`єднаній громаді. Її на контролі тримають перший заступник селищного голови Віктор Гармаш, інші керівники ради, плече допомоги готові підставити налаштовані на конструктивну працю депутати громади, хоч і є мешканцями інших населених пунктів. Ті зусилля відбуваються у “інтернет-супроводі” недоброзичливців, котрі намагаються розпалити ворожнечу в громаді.

Та як би там не було,  а добрий почин у ефективному керівництві єдиною громадою на прикладі допомоги Озерянам відбувся.

Є. Зима, фото автора.

This slideshow requires JavaScript.