Із сесії селищної ради
Позачергова, 45-та, сесія 28 вересня, як відомо, збиралася для того, аби підтягнути “хвости” попередньої, чергової, коли забракло голосів для ухвалення низки фінансових та організаційних рішень.
Отож, і розпочинали її із завжди дискусійного комунального блоку. Цього разу, за дещо кращого кворуму – 17 депутатів плюс голова (14 – така кількість голосів “за” має бути, аби рішення було ухваленим), вдалося внести необхідні зміни до бюджету і програм благоустрою, відшкодування різниці тарифів КП “Господар” та ін.


Добра новина
Цьогорічного спекотного серпня газета вже традиційно на репортажі у “Прогресі” – гнідинцівському агропідприємстві, що знане не тільки вмілим, міцним господарюванням під керівництвом Миколи Бойка, а й постійним меценатством. Але цього разу ми не “жнивували” разом із господарями – там і без нас все вчасно і на належному рівні, а відшукали іншу місцеву дивину. Виявляється, тут, незважаючи на скруту воєнного часу, ведуть два важливі, і варто зауважити, цілком соціальні проєкти – вирощують молодий липовий лісок і …працьовиту молодь! Це добре діло навіть можна поєднувати.
На просторах соціальних мереж часто зустрічається: «Мало коштів виділяється на лікарню… Лікарню не підтримує керівництво громади…». Неодноразово надавалися роз’яснення стосовно діяльності закладів охорони здоров’я та зобов’язань органів місцевого самоврядування, як їх власників. Але нагадаю ще раз.
Із сесії селищної ради