
У номері нашої газети за цей тиждень – нова корисна адреса на бізнесовій карті громади. У колишній будівлі телекому нині діє студія пошиву одягу. Відкрити такий заклад ризикнув журавчанин Роман Потапов, досі власник успішного агробізнесу, а очолила колектив швачок 21-річна варвинчанка Дарина Циб. Про їх амбітні задумки і вже поточну діяльність – читайте зі стрінки газети.
Також, як завжди, у номері друкованого “Слова” про перебіг війни в країні, життя в громаді. Публікуємо дописи про талановитих земляків, подаємо корисні консультації і приватні оголошення.
Найближчу місцеву друковану газету – варвинську, передплатити можна з кожного наступного місяця, звернувшись до працівників стаціонарних і пересувних відділень “Укрпошти”, на сайті “Укрпошти”
Якщо не маєте змоги отримувати газету поштою, її можна придбати у магазинах у Варві: В. Рептюха по вул Шевченка, родини Небратів – у мікрорайоні “Нафтовик”, вул. Миру, у агромагазині “Садиба” – вул. Шевченка. Вартість примірника – 8 грн.
Електронну версію газети можна замовити, надіславши заявку на скриньку varvaslovo@gmail.com
