Золота футбольна осінь у Варві

Місцевий спорт

Під таким гаслом 30 жовтня в селищі Варва відбувся перший ветеранський турнір з міні-футболу. Для участі у змаганнях з радістю відгукнулись відразу чотири команди. Серед них колективи любителів міні-футболу з Варви, Гнідинців, Срібнянщини та Ніжина.

Першими свої спортивні навички продемонстрували футболісти з Варви та Ніжина. Гра видалася спокійною та досить “рівною”, адже на полі зійшлися відразу два фаворити. Проте гості все ж поступилися господарям, а гра закінчила з рахунком 2:1.

У другому півфіналі на полі зійшлися команди “Гурбинці-ветеран” та “Динамо-ветеран”. Відкрити рахунок вдалося лише у другому таймі, а шкіряна сфера майстерно потрапила у ворота гостей зі Срібного. Але гнідинчани не витримали оборону, тому матч закінчився з рахунком 3:1.

У футбольному поєдинку за третє місце брали участь команди з Ніжина та Гнідинець. Гра була дуже насиченою, а обидві команди показали злагоджену роботу. Втім “Динамо-ветеран” зміг протиснути у ворота суперників два м’ячі, а ніжинці завдяки шаленій мужності забили аж п’ять голів.

Фінал звів на полі ветеранів із Варвинщини та Срібнянщини. Футболісти-аматори показали майстерність, емоції й запеклу гру. Однак гостям не вдалося приборкати запал опонентів. Тому в кінці на табло були переможні 6:0, а тріумф святкували ветерани Варви.
Турнір завершився нагородженням. Всі команди отримали медалі та дипломи відповідних ступенів, а також “преміальні”.

Учасники ветеранського турніру висловлюють вдячність спонсору – нашому земляку та депутату Варвинської селищної ради Олександру Антоновському. Дякуємо за вагому підтримку розвитку спорту, зокрема футболу, на Варвинщині.

Віталій Коваленко,
фото Ольги Ситник

This slideshow requires JavaScript.